Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.503
Поени од реакции
47.650
Сторари 30 дена @:. Многу ми е криво за човеков, ми прирасна за срце, стварно греота е ова што му се случува. Тамн блесна по цела кариера на клупа и бранење во петпарачки тимови. Али што е тука, не сумњаав ич во Дида и Aбиати(добро во Абиати малце : )).
Иначе, фрчат ласкања обострани од сите во стил “ Они се јаки, не не, они се јаки’’, сите вклучувајки го и Кака се со дипломатски изјави.
Kaко и да е, јас уште мислам дека ќе се поделат бодовите, Реал утре ние наредната или обратно и чао пријатно :)
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
хахаха а можда и ќе го земемо. Кај даваат бе нашиве толку пари, а и више кој се дава сеа Ман Ју 28, мие ќе треба 30-35 да дадемо, за тие пари или евентуално уште 5 више кој даваш толку паре и да тргнат по Фабрегас. Малиов сеуште не вреди толку паре:toe:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
486
Поени од реакции
39
Утре очекувам тврда утакмица ама се ми оди дека двете утакмици со Реал ќе ни завршат X ,односно однапред веќе договорено хехе :) .Иначе за победа на Милан коефицент во кладилнициве е 5.00 скоро првпат во мојот живот да го видам тоа коа се работи за Милан:tv:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Утре очекувам тврда утакмица ама се ми оди дека двете утакмици со Реал ќе ни завршат X ,односно однапред веќе договорено хехе :) .Иначе за победа на Милан коефицент во кладилнициве е 5.00 скоро првпат во мојот живот да го видам тоа коа се работи за Милан:tv:
Кој бе скоро 5??? Дојди у Аристократ кладилниците 6,25 е за Милан!!!
Двознак е 2.20 ...
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.473
Поени од реакции
5.445
Сторари 30 дена @:
Ооо фак, таман некој ќе влезе во форма од голманите наши и одма се повредува. Првин Абиати па сеа Сторари... инаку ако Дида брани како што бранеше со Рома нема зошто да се секирамо. Сеа со повредава на Сторари пак се пружа можност за Абиати што тешко дека ќе дочекаше тоа да не се повредеше Сторари :)
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Многу сакам да дојде малиов, ама ценава е нереална до немај кај.
хахаха а можда и ќе го земемо. Кај даваат бе нашиве толку пари, а и више кој се дава сеа Ман Ју 28, мие ќе треба 30-35 да дадемо, за тие пари или евентуално уште 5 више кој даваш толку паре и да тргнат по Фабрегас. Малиов сеуште не вреди толку паре:toe:
Сеа ќе дојде некој од маалскион клуб и ќе ти каже како Џилардињо вреди 40 милиони, и како 30 милиони се малце за малиов што почна оваа сезона да игра прв тим. :)


"Нашиов" Џанкомо Барета, бил повикан на Светското Првенство за играчи до 17 години, кое ќе се одржува во Нигерија од 22 Октомври до 15 Ноември.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Знаев дека ќе дојде денот кога и ова педерчево ќе го покаже вистинското лице, еве еден убав коментар на некој посетител на гол.ком

Uve been my fauvorite In milan for at least 4 years,but now i wish u never played for milan..everything falls down now...i hope they beat you
Се слажем со батково 102,3 %

Му ебем педерчето, колку ми криво шо Рино не игра му ги скине ногичињата :pipi:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Утре очекувам тврда утакмица ама се ми оди дека двете утакмици со Реал ќе ни завршат X ,односно однапред веќе договорено хехе :) .Иначе за победа на Милан коефицент во кладилнициве е 5.00 скоро првпат во мојот живот да го видам тоа коа се работи за Милан:tv:
епа ако више ги местат ќе треба вечер Реал да тепа а следната Милан на домашен за и двата тима да лапнат по 3 бода :)
се надевам дека Галијани и Перез не ги договориле, сепак сите очекуваме овие два најтрофејни и најпрестижни тима да прикажат изворедна игра како и што им доликува.
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
Знаев дека ќе дојде денот кога и ова педерчево ќе го покаже вистинското лице, еве еден убав коментар на некој посетител на гол.ком



Се слажем со батково 102,3 %

Му ебем педерчето, колку ми криво шо Рино не игра му ги скине ногичињата :pipi:
У право е дечкото....Милан го напраи тоа шо е и сеа збори свашат копилиња се сите ахх златен абате ако играш еби му мамицата
Се надевам дека некој од ке прочита од Управниот Одбор на МИЛАН и ке му ја пренесе поракава
Поголем клуб биле да си го прашам калабастерот се
И ја би сакал Јоветич да дое али ке видиме ПРВО САКАМ БЕКОВИ У ЈАНУАРИ и замена за Пирло мн нормално....
Форца МИЛАН
КАКА АССХОЛЕ
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Хунт постигнува првенец утре, а Кака осеќам ќе утне пенал :vozbud:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
не се тоа графчиња тоа се вика експертско прогнозирање :pos2:
сакам да ги тепате у гости, многу го мрзам Гејналдо, Рино нека му влезе у тоа ложата да го истреска :tapp:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom