Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Добар играч земавме еден од подобрите на глава...Мислам дека многу ни беше потребен претходната сезона кога играше и Бекс :helou:
 

брицо

liverpool
Член од
22 мај 2009
Мислења
567
Поени од реакции
2
ајде нека ви е со среќа хунтелар кога веќе во реал не доби шанса да покаже шо знае се надевам дека кај вас ќе го покаже она истото од ајакс а зошто да не и подобро
 
Член од
3 август 2009
Мислења
417
Поени од реакции
56
Ај со среќа нека ви е и нека дава голови(освен против јуве)хехе
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Aјде нека ни е со среќа Хунти, и ја појќе го сакав него од Фабиано. Холандѓаните свите знаемо како проаѓаат у Милан, да се надевамо и овој да пројде така

Исто ме радува што ке остане Пирло, пошто Фабри беше MI 3 или 4, и ќе завршевмо со дрвоно Ледесма на крај
 
P

PewDiePie

Гостин
Ке прсне од голови Хунтелар како Ибра кога беше дрвце во Јуве а полуде во Интер а и двајцата за споредба играа во холандско :vozbud: каде каде подобра опција од Фабијано....ајде уште лев бек и тоа е тоа :tv:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Долго време ме немаше од оправдани причини а игриве што ги прикажаа нашиве до сеа не ми дадоа желба да пишувам али ќе видиме што како ќе биде !

Само ќе кажам дека сум презадоволен со ангажирањето на Хунти знам дека ќе се снајде одлично кај нас и ќе даде доста голови нека му е со среќа,и се надевам дека ќе купиме макар уште еден играч дали бил одбрана или средина се исто
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
kako so gledam huntelar doagja vo milan
ocekuavm da go vidam kako so bese vo ajaks i da rastura so golevi,a ne kako so bese vo real minatata godina da sede na klupa
 

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.639
Поени од реакции
10.237
ај да ви честитам Хунтелар...ќе бидат добар тандем со Пато
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
kako so gledam huntelar doagja vo milan
ocekuavm da go vidam kako so bese vo ajaks i da rastura so golevi,a ne kako so bese vo real minatata godina da sede na klupa
:pos2: Не се секирај ти...нема да седе во Милан.
Ајде нека ви е честито Хунтелаар
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Ај со среќа нека ни е Хунтелар, многу голови да дава :smir:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.573
Поени од реакции
6.270
Ај нека ви е честито играчот...со здравје да си го служите и да дава повеке голови :smir:
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Холанѓаните обично добро се снаоѓаат во Милан...Се надевам дека и Хунтелар ќе се снајде и ќе се убие од голови давање...:)
И претходно викав дека за мене е подобра опција од Фабиано и уште стојам зад тоа...
Во Пирло верувам барем уште една сезона,иако за Фабрегас во екипа давам еден бубрег и литар крв :)
Сеа ни треба уште некој во одбрана и по можност еден асолен голман и тоа е тоа....
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Ајде нека ви е честито засилувањето момци, еден вид гест од Реал за трансферот на Кака.
Еден од моите омилени млади играчи (напаѓачи) кој се надевам добро ќе ви послужи.







И не го давајте Пирло во Челси плс :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom