Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Честитки Миланези!Покажавме кој е подобриот!Одлична игра,скоро совршена соработка мегу играчите(секогаш може и подобро нели),прекрасни асистенции на кака,ма да сакав и он вечерва да им шибне еден гол,роналдињо ги исполнува своите ветувања,полека се врака во форма овој пат со одличен погодок!Прекрасен гол дефинитивно.Одлична игра и на Гатузо,Амброзини,Абиати..:pipi:Шева имаше шанса да даде гол,мегутоа ке дојде денот да се прослави и он:smir:Денес покажавме кој тим е подобриот-МИЛАН ЗАСЕКОГАШ!:pipi:
 
Член од
19 јули 2007
Мислења
551
Поени од реакции
2
Ајде честитки за победата,Роналдињо,Кака,Гатузо и Амброзини одиграа екстра,се на се супер заслузени 3 бода!!
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.438
Во името на Берлускони, Галијани и Роналдињо: пуштај вода :pop:

 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Честитки за победата и од мене.
Останав и на зборот дека доколку изгуби Интер ќе закачам аватар од Милан.
Разликата во играта беше во тоа што вие го имавте КАКА , а ние МАТЕРАЦИ И БУРДИСО.
МАТЕРАЦИ како што пишав и пред почетокот на натпреварот не му е местото во фудбалската игра.
Тој е роден за во НХЛ-рагбист.
Поздрав до сите фанови на МИЛАН, Милан вечерва беше подобар и повеќе ја сакаше победата.
Пред фактите и боговите клечаат.
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Мафијо ме интересира колку од вас гледаа фудбал и колку ги гледаа Кака и Роналдињо....ако сте гледале фудбал ќе кажевте дека мен оф де меч беше Амброзини :toe::toe:
Еве пример ќе ви кажам....кај нас во Кавадарци(поточно КК Фени Индустри)на припремите дојде еден црнец со афро фризура и жолта коса а човекот немаше врска од кошарка но сепак над клупата се собраа над 50 луѓе за да го видат и сликаат:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:

БТВ според мене распоредот е ваков Амброзини,Кака,Роналдињо,Абиати,Замброта...:helou:
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Аватаров ќе го носам додека Интер не победи, се надевам дека за 7-8 кола дека ќе биде:baeh:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.868
Поени од реакции
23.201
"There are two good teams that are playing in Milano, those teams are Ac Milan and AC Milan reserve team " :pos2::pos2:
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Честитки за победата и од мене.
Останав и на зборот дека доколку изгуби Интер ќе закачам аватар од Милан.
Разликата во играта беше во тоа што вие го имавте КАКА , а ние МАТЕРАЦИ И БУРДИСО.
МАТЕРАЦИ како што пишав и пред почетокот на натпреварот не му е местото во фудбалската игра.
Тој е роден за во НХЛ-рагбист.
Поздрав до сите фанови на МИЛАН, Милан вечерва беше подобар и повеќе ја сакаше победата.
Пред фактите и боговите клечаат.
Многу Убав Аватар имаш бре?? од кај си го купи??:baeh::baeh::baeh:
П.С: Сонот не беше целосно малер де ( јеес ми се исполни(на пола) соноооот)))
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Поздрав до Росоњерите :)




еве негова изјава после дуелот...

I'm very happy, I hoped in a night like this. I feel at home here and this goal is for all the fans who always cheered me on. We are working a lot to improve and this is also a present for president Berlusconi.
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Многу Убав Аватар имаш бре?? од кај си го купи??:baeh::baeh::baeh:
П.С: Сонот не беше целосно малер де ( јеес ми се исполни(на пола) соноооот)))
Думан како што гледам ке си носи вечно аватарче од Милан..:pos2::pos2:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.730
Поени од реакции
9.716
Секоја чест, само така со циганите! Знаев дека ќе тепаат :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom