Roswell
Поени од реакции
26

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Еј друже ај едно прашање. Од кај го најде аватаров?! Сакам и јас ама со Ман Утд. :)
  Кажи шо требит, тука сме да ја наредиме работата... Нели земјаци сме. :)

  А, ми текна. Интер тепат в недела, не сум јас крив.
  Ак прајме за Док Мартинс муабет, опитав, немале, од први март натака.
  После неочекуваниов резултат со Реџина мислиш дека ќе ги тепаме Интер?
  Поздрав пријателе:)
  Добро. Ќе дојдам јас, ама убаво да знае ако не стигнам до 5.
  Туку, се уништив со овие твојве Пријатели ... ич не сум спиена!!!
  И знајш шо е најстрашно? Што пред малку завршив со петтата сезона. А таа знајш како завршвит да? Ко ќе се земет Рејчел и Рос во Вегас!!! И сега, знајш која нервоза ме фаќа што не можам да догледам што беше понатаму??? Дали знајш?!?!?!?
  Заклучив дека прв пат во животов можам да ги сфатам наркоманите. Толку имам.
  Да бев фан на Кака ако потпише ке си отидев одма од фан клуб Милан и ке си преминев во Сити...но нема
  Едноставно сум револтирата од Берлускони и се и сешто можам да кажам во моментов а и ме изнервира и феномен
  И самиот си свесен што ке биде барем оваа сезона без Кака но ете...идеме понатаму:smir:
  Aleksandar Belov - 13 pati izbran za favorit vo Operacija Triumf a sega e 4ti po red od s pretposleden vreme za glasanje ima do utre do 23h ve molime vo cest na makedonija ako ja saKATE vasata drzava ispratete barem eden glas za nego (cena:40 den) : Instrukcii : Javete se na 141314 ili pak SMS poraka so tekst OT_ALEKSANDAR na 141314 Ve molime pratete go ova na site vasi kontakti
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom