Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Незнам зошто мислиш така за Роналдо ...
Роналдо бил и ќе биде подобар од Џила само повредете го прават своето...
Точно така. Само до кога со повредите. Сигурно додека направи нов трансфер.
 

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
u vtornik pravam polugodiesn tet matematika...i namesto da resavam zadaci ja gleav utakmica...i mi se javuva drugarka i mi vika abe sednuvaj resavaj matematika ...u vtornik nema kaka da ti go resava testot
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
u vtornik pravam polugodiesn tet matematika...i namesto da resavam zadaci ja gleav utakmica...i mi se javuva drugarka i mi vika abe sednuvaj resavaj matematika ...u vtornik nema kaka da ti go resava testot
Хе хе... Некои работи не се купуваат со пари. А и за тестот ако запнеш, што се вели саат и пол помалку ке спиеш, и ете ти исто. Инаку не ми е јасно зошто остана денешниот натпревар како официјален во италјанското кога Милан играше во Јапонија.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Честитки!!!

Честитки до навивачите на Милан за освоената титула и официјално се шампиони на светот, секоја чест до Кака кој покажа дека е вонсериски играч(мое мислење е дека нема ни приближно квалитетен играч како Кака во моментов).
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Олеееее!!! 18 титули у меѓународни натпреварувања (РЕКОРДЕР)!!!! :vozbud:
КАКА извонреден како и секогаш!!


(малце закаснив со постов, али нетот ме дупчеше а и форумот нешто зезаше деновиве :toe:)
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Како се освежив сабајлево со порничот, убајни. Силовање деца, ги истурија. Кака ги униште, мајтап си играше со нив. Амброзини ги сакате на средината, сто топки одзеде. Инзаги гнасното, стандард. Тие тројца вака можи да ги издвојам, иначе сите беа максимално ангажирани.


Од Бока не видов ништо од фудбал, само Паласио мислам дека се викаше брато, уба партија даде. Од другите освен тепање ништо друго не видов, да му го ебам корено да му го ебам. Па онај судијата колку беше глуп еееееееј, кузнај кое село чупа е растен. Мексиканец бе, пффф таму за лек пара се нема тие судија зедоја од таму.

Ама нема врска, битно Милан СВЕТСКИ ШАМПИОНИ.

Две трофеи досега ова сезона, ај да ни се множат.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.493
Поени од реакции
5.476
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Браво браво честитки но мислам дека Роналдо треба да снима у Скајспорт боље ќе му биде .
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.536
Поени од реакции
47.978
хе хе Светски број еден види види...
Супер утакмица контрола надмоќност, Кака со угра на ниво Пипо, феноменален,Пирло во полн ефект се заедно за најголемото фудбалско звање Светски Шампион а сезонава уште не е ни на половина
Сега мене ова ми е ситуација како блок-карта две-утакмици, мора да се плесне Интер за целосен впечаток и после среќна Нова Година.
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889


:pos2::pos2::pos2: da prasam znae nekoj dali ke izdade DVD od snimkata Ronaldo?????:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom