Fcu
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Темата за проблемот со Вардар и вашето наводно испаѓање во втора лига токму заради тие пари, знаеш многу добро каде се дискутира... ТУКА. А темата за Вардар и нејзините фанови има поинаква намена, и оние кои ја читаат не сакаат премногу да читаат “нефанови“ на Вардар.
    п.с. На таа тема сум член како и ти, нема врска моето модераторство таму. :wink:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom