Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.724
Поени од реакции
17.580
Линделоффффф кое неталентирано копито е, па уште и мафта со глава демек немало ништо.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.067
Поени од реакции
9.405
Епа... чорба. Додека сите се засилуваа, ние спиевме.
Е сега и резултатите ќе "спијат".
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.724
Поени од реакции
17.580
Баш ме интересира правилата дали ќе се такви и за други клубови/натпревари :)
@Ilumious нема правда, но на крајот резултатот е битен, а ние како и да е оваа сезона нема што да бараме со оваква игра.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
6.177
Поени од реакции
4.833
Напишете ги првите 10 клубови во ПЛ и кажете во кој од нив ретардата линделоф ќе биде прва постава. Нормално, само во "клуб" како нашиот.
Можеби во Арсенал ќе се вклопи со ивните киксери.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.471
@Ilumious нема правда, но на крајот резултатот е битен, а ние како и да е оваа сезона нема што да бараме со оваква игра.
За играта веќе пишав пост. Муабетот погоре ми беше на конкретна тема.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.724
Поени од реакции
17.580
За играта веќе пишав пост. Муабетот погоре ми беше на конкретна тема.
Некогаш ние ќе бидеме оштетена страна, некогаш тимот против кој играме ... тоа е тоа. Денеска и 20 пенали да досудат за Јунајтед, овој умрен тим нема да победи !!!
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.855
Поени од реакции
4.165
Баш ме интересира правилата дали ќе се такви и за други клубови/натпревари :)
Можеби. Можеби не. Но искрено за другите не ме интересира толку. Битно ми е Јунајтед да победува, што сезонава ќе биде реткост изгледа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom