Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Ни се одмаздија на ист начин.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.483
Поени од реакции
58.763
ЈБГ, и ќорава кокошка некогаш ќе колвне зрнце...

Многу среќа и подобра игра на Олд Трафорд! :)
 
Член од
22 август 2009
Мислења
214
Поени од реакции
19
Абе се повтори историјата само во корист на Баерн
 

Кантона ис Бек

Mиљонерче
Член од
23 февруари 2010
Мислења
1.385
Поени од реакции
905
Заслужен пораз, не игравме како што се очекуваше, многу кукавички и заслужен е резултатот!
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.630
Поени од реакции
11.231
Остај тоа што изгубивме заслужено, него што му се деси на Руни? :angry:
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Не веројатно што се случи кај пораз уште и Руни се повреди сеа само дај боже да не е ништо сериозно со Руни :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
22 август 2009
Мислења
214
Поени од реакции
19
НЕКА Е СО ПОМИН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:vozbud::vozbud::
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Хорор... пораз и повреда на Руни... каков ден таква вечер ;S
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Дај бе зашо вака праите, зашо у 90+ примате мајко му, за кој кур играте цела утакмица.Глуперди, не ми се верува.Ај среќа има уше еден натпревар.
 
Член од
5 јануари 2009
Мислења
2.654
Поени од реакции
81
se povtori istorija vo nivna korist toa e toa ocekuvam mnogu podobra igra na old traford
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.622
Поени од реакции
43.469
Со оглед дека Руни не можеше да стапне на десна нога тешко дека би играл со Челзи, а и за реваншот е неизвесен.

Ова го зборам по тоа што го видов, може и се лажам, башка деснак е ... :S
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.609
Поени од реакции
43.251
Изнервиран сум до даска..Ми се плаче дури,неам зборови..Заслужено не чукнаа,мизерни бевме..Многу посрана тактика,од 2ра минута се браневме..Сеа здравје господ знае дали ќе тепаме на Олд Трафорд..Песимист сум,+ и Робен ќе им игра... И ако се повреди сеа Руни У КУРАЦ!
 
S

StereoLove

Гостин
Значи не надиграа.Тотално не надиграа,заслужена победа,после голот кој го дадовме ни опадна играта.
ВАН ДЕР ЦАР :cuc: :cuc: :cuc:
Да не беше тој којзнае колку голови ке примивме:jaj:
Незнам друго што да кажам.


Ајт гитла:salut:

Дај бе зашо вака праите, зашо у 90+ примате мајко му, за кој кур играте цела утакмица.Глуперди, не ми се верува.Ај среќа има уше еден натпревар.
Секогаш е така:tapp:дадат гол и се опуштат
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Слаба игра на средниот ред, се повлекоа по голот на руни и им оставија да си комбинираат на средина...... и нормално казната си стигна. :toe:
Како и да е на Олд Трафорд ке биде друга друга приказната :wink:
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.575
Поени од реакции
20.843
Тоа си е, заслужен пораз ... да не беше баерн минхен труп ќе беше 5-1. Фудбалери кој стоеа на терен и ништо не прикажаа денес беа сколс, керик, парк и катастрофалниот гери невил. Ја незнам зашто уопште стоеше сколс на терен, вака бар да седнеше на клупа со играч помалце да игравме ќе беше подобро. Керик, како по дефолт, освен утакмицата со рома 7-1 кога тепавме = 0 и од тој момент па се до сега ја уопште не гледам причина зашто игра за манчесер. Гери Невил нека иде да си купи космодиск, а и ферги незнам што очекуваше кога го стави да го чува Рибери, а тоа со раката беше крај. На крај и лоша тактика е во прашање, валенсија да играше по десна страна ќе беше каде каде подобр, и плус ќе го неутрализираше рибери, а вака, само невил си ја кршеше кичмата цела утакмица. Гигс требаше од поодамна да влезе на местото на сколс, а парк требаше многу порано да излезе и да влезе бербатов.

Пу јазк !!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom