Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.706
Поени од реакции
11.129
Јас не знам што се курчеа сите медиуми дека баерн ќе тепал...па ги нема нигде, дома им диктира темпо еден манчестер (вака би требало да гласи, по сите коментари што ги прочитав дека ќе не наполнеле)...
Ајде второ уште 2 гола и мрш...леле руни што промаши, хемороиди да фати!

Glory!!
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Имаат подавање на средина а со тоа и посед на топката најмногу заради тактичката замисла на САФ.... На Олд Трафорд нема топка да пипнат.

Валенсија треба да влезе и да им ја разбие десната страна, а Нани лево да се префрли на местото на Парк.
Ајт уше едно голче и доста е.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.646
Поени од реакции
43.443
Одличен резултат, од играта не сум задоволен бидејќи има многу тактика ама се надевам дека барем малку во второто полувреме ќе ги пушти Ферги да одат и во напад:smir:
Го делам истото мислење.. :toe:
Со среќа во втор дел! :manutd:

Едит: И да,се надевам дека,како и обично, ќе изиграме подобро второ полувреме од прво,а тоа значи уште некое голче у мрежата на Бут. А за шансата на Руни само ќе кажам дека и не беше баш така лесно да се погоди таа,Бут и Демикелис добро го покрија едниот дел од голот,а на другиот дел стоеше уште еден играч на Баерн,можеби побрзо да шутираше ќе беше гол,но јебига и он е човек..(само ме плаши тоа што,кога Руни промашува 100% шанса оваа сезона и не поминуваме баш најдобро :))
 
S

StereoLove

Гостин
Парк како што кажа Хелз под итно да излезе и ЛАВ да влезе.Денеска го слави изгледа именденот,ден на дрвата.Ништо корисно од него не видов,а при шансата на Олиќ ми застана срцето:vozbud:

Ајде со срека второ полувреме.

П.С. Оган да го изгори коментаторот ке вели тој Мен Ју и Шрек:tapp::tapp::tapp:
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
Се осеќа заморот.Нашите од средината ги нема никаде освен Флечер.Многу топки изгубија, ич не се борат.Како мекуши се. ВДС е Ѕвер.
 

*ToTo*

Зависник од форумот :)
Член од
15 март 2010
Мислења
131
Поени од реакции
8
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.563
Поени од реакции
22.322
luge dajte link da go gledam natprevarot oti kabelska nemam...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom