Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.444
Поени од реакции
13.863
:)

2 ги има..едната е Диема,другата Диема 2 ваљда..е сеа знам само дека на една обавезно даваат Манчестер,а овие од кабелскава обавезно ја пуштаат таа :)...
Нц, на двојката ќе оди Бордо - Јувентус. www.liveonsat.com имаш таму ти пишува кој натпревар на која телевизија ќе се пренесува. :smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.428
Поени од реакции
42.695
Нц, на двојката ќе оди Бордо - Јувентус. www.liveonsat.com имаш таму ти пишува кој натпревар на која телевизија ќе се пренесува. :smir:
Е да ги ебам тогаш..:pred:

Излеа бидејќи Јунајтед обезбеди пласман,а и Митко нивни утре тешко да игра,нема да не даваат...Јбг..ќе гледаме на нет :)

Ама ништо чудно и некоја турска телевизија да се појави одникаде :pos:
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
абе на алџезеира стално не има на некоја хаха
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
П.С. Тошич повторно не е во поширокиот состав за утре, играше вечерва со резервите и со неговите 2 гола победија нашите.
Незнам дали си прочитал, но Тошиќ е изоставен од списокот за ЛШ за оваа сезона :jaj:
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
728
Поени од реакции
60
Овој составот што го објавивте погоре, незнам колку сте сигурни дека е така. Во стартот, Фостер, Гибсон, Велбек, Македа. ... Малку ми е чудно, не е ова Карлинг Куп. Дајте некоја офицјална потврда на ова, па да продолжам да се чудам. :).
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.457
Поени од реакции
419
Незнам дали си прочитал, но Тошиќ е изоставен од списокот за ЛШ за оваа сезона :jaj:
Да бе, заборавив скорз...

Овој составот што го објавивте погоре, незнам колку сте сигурни дека е така. Во стартот, Фостер, Гибсон, Велбек, Македа. ... Малку ми е чудно, не е ова Карлинг Куп. Дајте некоја офицјална потврда на ова, па да продолжам да се чудам. :).
За Македа и Велбек не сум сигурен, ама Гибсон 99% ќе игра... :)
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Иако ќе играат поголемиот дел резерви сепак одиме на ПОБЕДА. Јунајтед си е Јунајтед без разлика со каков состав игра.. GLORY GLORY UNITED... :smir::smir:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.428
Поени од реакции
42.695
Едвај чекам да ги видам резервите како ќе изиграат против Бешикташ..искрено планирам Х да ја играм на спортска,ради поголем коеф....но и да победиме нема да ми пречи :)
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Едвај чекам да ги видам резервите како ќе изиграат против Бешикташ..искрено планирам Х да ја играм на спортска,ради поголем коеф....но и да победиме нема да ми пречи :)
Абе ни требаат 3те бода за сигурно прво место така 90% тепа вечерва Манчестер!

п.с ЦСКА - X
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Си иаме обезбедено 1во место ние уште од утакмицата со ЦСКА.

Ѕирнете ја странава

http://www.lfc-endofseasonparty.com/


:pos:
Неаме обезбедено прво место,барем не теоретски...
Ако мислеше на тоа дека веќе по трето коло стана јасно кој ќе е прв,тоа е друго. :)
За сликите :pos2:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.428
Поени од реакции
42.695
Ајде бе бар ќе бидат главни фаворити за Лига Европа..или ни таму ништо нема да напраат?? :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom