Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
А зашто гледаш фудбал тогаш?
Не сфаќам па сега кај се нашле фанови на Арсенал да јадат трици во наш фан клуб а си го добија два пати и наскоро ќе има и трет пат.
Нека има...ако де...


А иначе гледам фудбал до забава....и го играм заради тоа...превенствено....

Еј ме интересира еден податок....ако можи да ми го откриете оти се нервираме со татко ми....???

Кога Сер Алекс дојде во Јунајтед и кога ја освои првата титула...Ве молам кажете...Се работи за Heinekken...

пОЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ



EвЕ Да Се ПоТсЕтИмЕ

 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Нека има...ако де...


А иначе гледам фудбал до забава....и го играм заради тоа...превенствено....

Еј ме интересира еден податок....ако можи да ми го откриете оти се нервираме со татко ми....???

Кога Сер Алекс дојде во Јунајтед и кога ја освои првата титула...Ве молам кажете...Се работи за Heinekken...

пОЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ
На клупата на Јунајтед дојде во 1986 година, а првата титула во ПЛ му е во 1993 година:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Worca, да навиваш од денес за Реал Мадрид. Гледаш што ти викаат? ако не гледаш за титула, не ни треба да гледаш фудбал.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Worca, да навиваш од денес за Реал Мадрид. Гледаш што ти викаат? ако не гледаш за титула, не ни треба да гледаш фудбал.
Никој не му го кажа тоа.Он сам си се обрука во стилот : Ни вие ни пак јас ќе имам корист ако Јунајтед/Арсенал освои титула.:toe:(зошто тогаш навива за Арсенал ?)
И да пак ќе ве постсетам на шегата :
-Што прави фан на Арсенал кога ќе освојат титула ?-Се буди испотен.:kesa:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Worca, да навиваш од денес за Реал Мадрид. Гледаш што ти викаат? ако не гледаш за титула, не ни треба да гледаш фудбал.
Не беше речено тоа во тој контекст, не измислувај. Беше прашан зошто гледа фудбал ако нема корист од тоа.
А Расол Задрид уште за да навиваш за нив се, во античко време имаа трофеи, сега малку послабо:tapp:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Worca, да навиваш од денес за Реал Мадрид. Гледаш што ти викаат? ако не гледаш за титула, не ни треба да гледаш фудбал.

Можи ке ги послушам да ти кажам....вистина....ххххахахахха...Абе Зоки....Зоки...


Прочитај еден пост погоре...хахахахаха...да го видиш податокот...

Никој не му го кажа тоа.Он сам си се обрука во стилот : Ни вие ни пак јас ќе имам корист ако Јунајтед/Арсенал освои титула.:toe:(зошто тогаш навива за Арсенал ?)
И да пак ќе ве постсетам на шегата :
-Што прави фан на Арсенал кога ќе освојат титула ?-Се буди испотен.:kesa:

хахахахахахаххххахахахаххахахахаха..Вицот е кома...хахахха...

И сега јас треба да се налутам....???....Хахахахаха..нема шанси....

Јас навивам за Арсенал, и ке навивам...ама ако немаме титула нема да се убијам како оној во Кенија....

Логото значи....play for fun.....and look for fun...


И ете видовте како напрајвме конверзација....подолга...ни помина времето....хахахаха
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
Worca daj be ne treskaj gluposti, ne brukas...:tapp:

Izoliran slucaj.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Worca напушти те молам , у сабота дојди тука и исплачи се уште малко :)
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Worca напушти те молам , у сабота дојди тука и исплачи се уште малко :)

Хихиихихиихихихихиихххи....Дека ме замоли...сега одам...Во Сабота ке дојдам...да се исплачам....хихихухухухух
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Де бе не се карајте за глупости :pos2:
Ајде Ворца добро немора да им пишеш тука више заебанции ... и ќе го изглеаме мечот во сабота... па ќе видиме како заврши .... со среќа и нека победи подобриот ќе кажам само... :)
ако не надиграте...честито нека ви е... а веќе можам да ви ја и официално честитам новата титула...:smir:
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
728
Поени од реакции
60
Јас со мало задоцнување (бидејќи дури сега прочитав), го ставам нашиот официјален знак во потписот. Незнам погоре кој прашуваше како да стави два потписи, нека ми пиши на пп, ќе му кажам. А инаку гледам сите почнаа тука да пишуваат. Добро бе што прават во нивните фан клубови, да не се разговара за боза па што идат тука?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom