Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Aко не загубиме од Арсенал со тоа ја обезбедуваме титулата и против Хул сигурно ќе играат Гипсон, Тошич, Посебон, Фабио, Кушчак, Велбек, Македа и уште некои играчи од резервите.


Abe ke igraat so prv sostav kako prelani so West-Ham ... ( Fergi da bil fer sprema newcastle i ostanatite sto se borat za opstanok :) )
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.704
Поени од реакции
11.127
Оваа прилика ја користам да им ја честитам 18тата титула на тимот кој што го сакам, навивам и секогаш подржувам, како и на стариот лисец во кого се крстам...а секако и на сите навивачи, луди фанатици, пациенти, тешки случаеви итн...
И повеќе не гледам англиско....од следната сезона, нека играат сите тимови освен Јунајтед...па на крај победникот од тие екипи ќе игра против нас во финале за ПЛ шампион :icon_lol:
Што се однесува за 27ми...цврсто сум убеден дека Тевез ќе ја реши утакмицата, па Ферги има да плати еден грст пари за да го купи...ќе се види колку вреди дечкото за овој тим...околу Берба не правам муабет...некни ме искења некој овде дека некој друг бил организатор...хммм јас сепак мислев на натпреварите кога игра Димче...
Премногу емоции ми се измешаа вчера и сеуште сум во транс по победата...и никој веќе не може да ме разубеди нити пак постојат најмали шанси, тие скапаниците од мерсисајд, да направат било каков потег...20 години немаат титула, нема ни уште 20 да видат...зошто не се голем тим...толку јадење гомна цела сезона, за вице-шампиони на крај, ми делува како очајно патење и гаење лажни илузии на толпа напатени пешлачиња, кои од роџења не виделе како изгледа освојување на титула па си прават филм....како еден ден можеби ќе го видат тоа...сон!

Glory Glory Man Utd

 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Абе се изнасемав....како можи...кој знае коцкаво му е неговото...


Се гледаме сабота...

А ти да земеш метро или лењир па да измериш, не би било лошо... нели гледаш дека е некоја монтажа, а и да не е што има врска... битно најдобар играч е во Свет, игра за најдобриот тим, а тоа што има папараци и само чекаат да направи некој потег за одма потоа да се ставаат клипови на јутјуб, за такви како вас-облиени во тага што немате кој 20, кој 5, кој 10 години титула... па да има нешто да се ублажи болката, да се насмеете и за момент да заборавите на тагата... пу*ете хејтери, да се знае кој се најдобри во Светот

Glory, Glory Man United
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.242
да ги насочиме силите кон натпреварот со арсенал.а со хал да изиграме со подмладен состав.мора да ги чуваме силите за со барселона.и не се сомневам дека њукасл ке остане во лигата,без разлика на нашиот исход на мечот со хал :toe:
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Баш ми се свиѓа потписот, го стаив и ја.Сега се спремам да напраам нешто слично со Please Don't go Tevez,кога ќе дојдам дома ќе го почнам.

Едвај чекам сабота :vozbud:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
А ти да земеш метро или лењир па да измериш, не би било лошо... нели гледаш дека е некоја монтажа, а и да не е што има врска... битно најдобар играч е во Свет, игра за најдобриот тим, а тоа што има папараци и само чекаат да направи некој потег за одма потоа да се ставаат клипови на јутјуб, за такви како вас-облиени во тага што немате кој 20, кој 5, кој 10 години титула... па да има нешто да се ублажи болката, да се насмеете и за момент да заборавите на тагата... пу*ете хејтери, да се знае кој се најдобри во Светот

Glory, Glory Man United
Во психологијата на секој човек е во работите на кои му пречат секогаш да го гледа она што е негов недостаток и секогаш да го истакнува тоа, како причина поради која не ја сака таа работа и секогаш ќе бара нешто против, без разлика на позитивностите.
Е таков „проблем“ имаат анти Манчестерците со Кристијано Роналдо. Можете и сами да заклучите, кога постирале клип од некој негов неверојатен гол? Само глупости постираат, го полнат со ѓубре фан клубов.

Ако сака Кики нека извадат слики и оргии каде што прави, не ми пречи, на теренот не се гледа кој што ебел, туку кој како игра. А тој ова второво го прави најдобро од сите во вашите тимови:wink:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
А ти да земеш метро или лењир па да измериш, не би било лошо... нели гледаш дека е некоја монтажа, а и да не е што има врска... битно најдобар играч е во Свет, игра за најдобриот тим, а тоа што има папараци и само чекаат да направи некој потег за одма потоа да се ставаат клипови на јутјуб, за такви како вас-облиени во тага што немате кој 20, кој 5, кој 10 години титула... па да има нешто да се ублажи болката, да се насмеете и за момент да заборавите на тагата... пу*ете хејтери, да се знае кој се најдобри во Светот
Glory, Glory Man United



Уфффффф...ме изнасмеавте...мене колку ми е грижа, то дека ние немаме трофеј...да знајш...ке си дојди...Јас брат4е ниту ке имам корист од тој трофеј, а ниту ти ке имаш од овој....Јас си го живеам животот....А за ова...мање више...

Поззззззззззз до тебе...и до сите на фанклубот, на Манчестер Јунајтед, и честито титула...

п.с. Да не му го имаш видено на Роналдо...случајно...??..Ај да видиме дали ке го браниш од другата сезона во дресот на Мадрид...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Баш ми се свиѓа потписот, го стаив и ја.Сега се спремам да напраам нешто слично со Please Don't go Tevez,кога ќе дојдам дома ќе го почнам.

Едвај чекам сабота :vozbud:
Со тоа што сите ќе го ставиме истиот потпис покрај тој што сме го имале ќе се разликуваме од другите. Тоа ќе претставува нешто како заедница, братство, сложност и слично.
Може ако Хелз изработи тоа за Тевез и тоа да го ставиме:helou:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Во психологијата на секој човек е во работите на кои му пречат секогаш да го гледа она што е негов недостаток и секогаш да го истакнува тоа, како причина поради која не ја сака таа работа и секогаш ќе бара нешто против, без разлика на позитивностите.
Е таков „проблем“ имаат анти Манчестерците со Кристијано Роналдо. Можете и сами да заклучите, кога постирале клип од некој негов неверојатен гол? Само глупости постираат, го полнат со ѓубре фан клубов.

Ако сака Кики нека извадат слики и оргии каде што прави, не ми пречи, на теренот не се гледа кој што ебел, туку кој како игра. А тој ова второво го прави најдобро од сите во вашите тимови:wink:
Така е...јас никогаш немам речено дека не знај да игра...Секоја чест за него....најдобар играч на светот е....не реков ништо така...

Само сакав да се насмејме...ама очигледно повекете од вас се затворени по дома, гледаат Роналдо и го тинкаат на него, некои немаат клецнато ништо иако имаат 20 години...и така

Позз
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Така е...јас никогаш немам речено дека не знај да игра...Секоја чест за него....најдобар играч на светот е....не реков ништо така...

Само сакав да се насмејме...ама очигледно повекете од вас се затворени по дома, гледаат Роналдо и го тинкаат на него, некои немаат клецнато ништо иако имаат 20 години...и така

Позз
Па не е баш смешно :toe:. Барем анимацијата што ја имаат во потпис Ливерпул фан клуб е смешна, со автобусот :pos2::pos2::pos2:
 

worca

Get well soon....
Член од
19 февруари 2008
Мислења
740
Поени од реакции
15
Па не е баш смешно :toe:. Барем анимацијата што ја имаат во потпис Ливерпул фан клуб е смешна, со автобусот :pos2::pos2::pos2:
Не е смешна, дека се работи за ваш играч, ама мора да трпите шеги и на негова сметка...Така не е??


Поззззззззззззззз
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Прво види што анимација е, па коментирај. Уствари ај, нема врска...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Така е...јас никогаш немам речено дека не знај да игра...Секоја чест за него....најдобар играч на светот е....не реков ништо така...

Само сакав да се насмејме...ама очигледно повекете од вас се затворени по дома, гледаат Роналдо и го тинкаат на него, некои немаат клецнато ништо иако имаат 20 години...и така

Позз
Па тоа е муабетот друже, сите сме за да се насмееме ама некои од што немаат попаметна работа постираат вакви клипови.
За клецање ако прајме муабет, Роналдо има клецнато повеќе од кого било во Јунајтед ама овде пак некои го провоцираат, мал му бил. И да му е мал не се замара тој, има пари сите да не купи така да не му претставува тоа некој проблем.
Како што кажа Џену, сите постирате вакви глупи видеа, а никој од вас не постирал некој феноменален гол, како оној на пример против Арсенал, од центар што им го закаче или како оној на Порто од Месечина што им го швркна.
Да, сите сме за да се насмееме ама има некогаш граници!
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.249
Уфффффф...ме изнасмеавте...мене колку ми е грижа, то дека ние немаме трофеј...да знајш...ке си дојди...Јас брат4е ниту ке имам корист од тој трофеј, а ниту ти ке имаш од овој....Јас си го живеам животот....А за ова...мање више...

Поззззззззззз до тебе...и до сите на фанклубот, на Манчестер Јунајтед, и честито титула...

п.с. Да не му го имаш видено на Роналдо...случајно...??..Ај да видиме дали ке го браниш од другата сезона во дресот на Мадрид...
А зашто гледаш фудбал тогаш?
Не сфаќам па сега кај се нашле фанови на Арсенал да јадат трици во наш фан клуб а си го добија два пати и наскоро ќе има и трет пат.

Pozz4e kiss4e i o dmene.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom