Фан Клуб: Ливерпул

Кој ќе ни биде нов капитен после продавањето на Хендерсон?


  • Вкупно гласачи
    99

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.667
Поени од реакции
10.416
Прв ФА куп од 2006, долго се чекаше на овој трофеј. Одлична сезона засега, YNWA.

FB_IMG_1652555040419.jpg
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.667
Поени од реакции
10.416
All three Liverpool goalkeepers have beaten Chelsea in a penalty shoot-out.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.430
Поени од реакции
6.120
Кај сте море?! Ајде клавајте гол :aplauz:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.515
Поени од реакции
223
Прво па мушко, солидна игра Дарвин си ги искористи шансите. Ке биде интересна лигата и оваа сезона. Честита YNWA
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.152
Поени од реакции
26.292
Ја гледав вчера во живо, каква машина е Нуњез само, прекрасно игра без топка и солидно се отвара во простор...може да биде во конкуренција за најдобар стрелец ако остане здрав.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.667
Поени од реакции
10.416
Не знам која беше потребата да се игра пријателски натпревар само еден ден после натпреварот за Комјунити Шилд. Некои од тие што играат беа во игра и вчера, а останатите се младинци, ги доминираат како деца.
 
C

californication

Гостин
Na klop mu odgovarase trevata denes?
Kako e timot sto ke grmi 10+ godini?

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhAHAAHHAHAHHAHH

Luzerski tim
Luzerski mentalitet
Ciaoo
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.818
Поени од реакции
1.264
Ако изигра Артур 5 утакмици еве не знам... ова е класчен трансфер за да биде дека се десило нешо.
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.667
Поени од реакции
10.416
Ако изигра Артур 5 утакмици еве не знам... ова е класчен трансфер за да биде дека се десило нешо.
Касно е сега, имаше три месеци да се види дека фали средина. Сите освен луѓето во тимот изгледа знаат дека Тиаго, Кеита и Окс се стаклени играчи, Хендерсон е со хронична повреда, а Милнер има сто години.

Сета среќа па Елиот и Карваљо играат доста зрело па крпат на тие позиции, ама пак треба искусен играч.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom