Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.200
Поени од реакции
14.512
Одбраната ви е солидна, Меирелеш и Карагер најбољи првиов дел ама затоа напред сте тиња, макси треба аут да влезе Суарез можете и да победите, вака само со Кајт напред тешко доаѓате до шанси
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
Нека влезе Суарез и победувате :smir:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
za kerol neznam.....ama suarez....i negoviot transfer.....gi rpoglasuvam za idniot BABEL...AKVILANI...KIN....BELAMI....i sto ti ja znam koj.....ama garantiram!!!!!
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
Stamford Bridge is falling down,
falling down, falling down,
Stamford Bridge is falling down
poor old Chelsea!!!!
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.520
Поени од реакции
225
Fuck Off Chelsea FC,
You ain't got no history,
Five European Cup's and 18 leagues,
That's what we call history...
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
не знам што им направи Кени на играчите ама ова веке личи на ливерпул. 4 победи по ред, 4 утакмици без примен гол по ред
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Voopsto ne sum sreken.....nas pobedata osven krevanje na samodoverba ne ni znaci nisto....uste poloso.....e sto ....sea keni ke misli deka sme zverovi....i Suarez....ke si dreme na klupa....i ke se vrtime vo krug....kako i sekoja sezona....tepaj edna dve...poraduvaj se....i toa ako pogledate ...se toa se slusucva koa ke doneseme nekoe zasiluvanje....pa toa zasiluvanje....voobicaeno da ne dobie sansa!!! kako sto kazav TVRDAM.....deka suarez....e propalitet od transfer....ne poradi toa so ne znae da igra.....tuku poradi nasata SMRDLIVA POLITIKA....daj boze da gresam....ama nema ke vidite.....Iskreno sakav da izgubime...za da na seljacistata od Junajted cesli im bide pogolem konkurent za titula....vaka .....Gejcester si ostanuvaat favoriti broj eden....i ke si ja osovojat titulata....i ke bidat pred nas.....a nie....pak od novo dogodina.....ke platime 30 milioni za nekoj transfer....i ke ni gree klupa....t.e nema da se uklopi!!!!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Макси идиот на натпреварот, Раул играч на последните 4 утакмици!!!!!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
Браво Браво Браво Браво Браво !!! Ептен ми го напрајвте ќефот шо вака убо ги плеснавте богаташиве. Уште ние за 3 недели да ги поебиме дома и да запамтат кои се најтрофејните клубови во Англија.

:bravo:
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.737
Поени од реакции
6.673
Браво Браво Браво Браво Браво !!! Ептен ми го напрајвте ќефот шо вака убо ги плеснавте богаташиве. Уште ние за 3 недели да ги поебиме дома и да запамтат кои се најтрофејните клубови во Англија.

:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom