Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 февруари 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Поздрави момци,јас сум нов член!Би сакал да дојдам со вас утре во Ајриш,ако може :) Поздрав :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.354
Поени од реакции
10.746
Поздрави момци,јас сум нов член!Би сакал да дојдам со вас утре во Ајриш,ако може :) Поздрав :)
Добредојде! Изгледа ќе може ( јас не доаѓам ама сега шефот ќе ти каже што и како )
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.152
Поени од реакции
2.754
Ајдеееее утре мора да газиме ја пукам 2-ка јас :vozbud::vozbud:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Ова е колку за почеток. Од нешто да почнеме, па да стигнеме до некој функционален дизајн.

Со неколку кликови и 3-4 позајмени статии колку да се добие некоја обична слика.

https://macedonianreds.wordpress.com/

Значи јас не се трудам премногу, од проста причина што не можам да изработам некој супер дизајн оти не сум стручен :)
 

Gojak YNWA

Ракот на Хелси
Член од
12 јануари 2009
Мислења
1.946
Поени од реакции
866
Добро од негде мора да се почне. Сепак супер е, секоја чест што си нашол време за ова. Една забелешка дека малце црвенава ми заудара у монитор. Дали пошо го поврзав јас компјутеров со LG-во или е премногу црвено незнам...
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Грда е нели. :)

Знам, си играм играчки. Занимација си имам сеа :uvo:

--- надополнето ---

Црна позадина е подобро.
 

kjara

Самовилата
Член од
1 март 2007
Мислења
666
Поени од реакции
1.424
Osekjam utre ke bide mnogu napeto.
Ja sakam da mi se ispolnat slednive zhelbi:
1. Da iame ubistvena odbrana, Drogba, Torres i Anelka da ne mozhat da fatat topka. Odnosno da ne znaat kaj se naogjaat.
2. Maxi konechno da se razigra i da prikazhe dobra partija. Lukas da si ja vrshi rabotata na potrebnoto nivo, t.e da blesne!
3. Gerrard i Mirelesh da si igraat najbolje shto mozhat... a Terry, Kalou, Maluda i ostali da nemozhat edna akcija da povrzat od sredina na teren pa nadalje.
4. Kuyt da go ima nasekade na terenot i da shibne 1 gol.
5. I ostanatoto za 3-0 da go sraboti Suarez.
6. I najvazhnoto e Reina da ne primi gol.
Pola od ova da mi se ostvari utre ke bidam zadovolna! :)
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Peja најавувам масовна подршка за утре у Ајриш, се надевам ќе не собере :)
 

intro

★ ★ ★★ ★
Член од
6 јануари 2011
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.041
со челзи доминација ќе има кели, но тука ќе биде карагер се враќа дури од утакмицата против челзи колку што памтам против нив го повреди рамото средина меирелес со џерард ќе биде интересно да се издвои кој ќе биде подобар од нив двајца оти како почнаа да се согласуваат меѓу себе двајцата толку подобро игра и цел тим за нападот подобро со еден шпиц да играме да биде нај истурен али дилемата е кој кајт кој одигра одлично некна или пак суарез кој што верувам уште го држат емоциите од првиот гол
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Поздрави момци,јас сум нов член!Би сакал да дојдам со вас утре во Ајриш,ако може :) Поздрав :)
сеа се прибирам и пресреќен сум што го читам ова....се гледаме за точно 12 часа!!! :)

--- надополнето ---

Peja најавувам масовна подршка за утре у Ајриш, се надевам ќе не собере :)
се надевам искрено дека ќе треба да бараме неколку места повеќе....зошто редно време е....стално сме как обруки некои по 5-6 луѓе :)) се гледаме....мене ќе ме препознаете по дрес од ливерпул, знаме од ливерпул...и тетоважа на лева нога од ливербирд....хахах...се глеаме :)))

--- надополнето ---

Добредојде! Изгледа ќе може ( јас не доаѓам ама сега шефот ќе ти каже што и како )
кој е шефот?! :D
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.494
Поени од реакции
4.239

Респект за типчето што го сторил ова.

Ви посакувам убав помин во Ајриш и очекуваме победа од Ливерпул :)
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
stranata mi se sviga .. TOP e ..
btw dali nekoj go znae neoficijalniot sostav BTW dali suarez ke bide starter me intersira ? :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom