Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
ЛОЛз!!! :pos2:

Не, на страна заебанцииве, може Сити сакаат да искористат да најдат замена за Тевез, пошо знаат дека него може у секое време да го пукне ПМС и пак да сака да ја прекине кариерата. Ама што ќе ни е и нас таков играч, ако у секое време може да изгуби волја за играње.

Ова го зборам за евентуална реална понуда од Сити, нешто од стилот на: замена на Торес и Тевез (+ евентуално нешто кеш (ова затоа што газдата на Сити е ментален)), пошто реално Тевез е у подобра форма од Торес у моментов.

Но сепак мислам дека ќе биде договорот со Челзи, сеа што највеќе ме интересира е тоа колку ќе искешираат и дали и кој играч ќе биде донесен како замена.
Е па да во право си. Не му се игра на типот. Во тој случај Адам + 65 милиони и нека шибаат :smir: Инаку сега баш Адам и Тевез не играат за Сити а не се ниту во резервите ( ги одмара Манчини нормално ) па веднаш ќе излезат шпекулации. Само да им спомнам на оние од трансфер шпекулејшнс одма хаос ќе настане :pos2:

--- надополнето ---

Абе го чекаат в соблекувална овие кога ќе влези ќе му скокнат и ќе споделат малку љубов со него :pos2: Нека тренира сам сега.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
meireles4:
Sorry guys I really want to tell you all, but I carnt be the one to break it. #ynwa #lfc #liverpool

Ете го збогувањето со Торес. Ова за мене значи дека до вечер ќе има официјална информација за заминувањето. Јас бар, сум прилично убеден дека за 2 недели Торес ќе игра против Ливерпул.
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
ај и ја да пишам нешто после доооооолго време!!!
прво, со здравје да си го служите суарез, добар играч е, но мислам дека ќе му треба доста време да се прилагоди на играта во англија. само да не биде промашена инвестиција, оти доста време се изгуби за овој играч!!!
е сега за торес!!! ОДМА ТРЕБА ДА СЕ ШИТНИ ако сити навбистина дава ваква понуда, само јас би сакал, тевез и лескот + 30 милиони. лескот секако не игра во прв тим, па овие лудиве секако ќе го дадат. тие пари да се искористат за одма до крај на преодниот рок да се донесат кејхил/шукрос и јанг!!! и топ сме!!!
шо добиваме со ова??? средена одбрана, средено лево крило и комплетен напад.
плус тогашможи да се исфрлат и нгог и макси и јовановиќ и грчкото пеерче и пошто им истекуваат договорите на лето, да се донесат таиво и рио кокер!!! ама сето ова е научна фантастика!!!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Ваљда Суарез уште не е официјално претставен бидејќи не знаат дали да му стават 7ца или 9ка на дресот. :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
meireles4:
Sorry guys I really want to tell you all, but I carnt be the one to break it. #ynwa #lfc #liverpool

Ете го збогувањето со Торес. Ова за мене значи дека до вечер ќе има официјална информација за заминувањето. Јас бар, сум прилично убеден дека за 2 недели Торес ќе игра против Ливерпул.
А јас пак се надевам дека Карагер ќе биде во тимот или пак Кирче. Онака да му 'честитаат' во текот на натпреварот
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
meireles4:
Sorry guys I really want to tell you all, but I carnt be the one to break it. #ynwa #lfc #liverpool

Ете го збогувањето со Торес. Ова за мене значи дека до вечер ќе има официјална информација за заминувањето. Јас бар, сум прилично убеден дека за 2 недели Торес ќе игра против Ливерпул.
LucasLeiva87 Lucas Leiva



Just to let you all know @meireles4 is a fake.
Ти реков :P

--- надополнето ---

Хехех видов сеа дека си пишал :D
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Ебати интернетот.
Точно дека сите информации ни` се на дланка, ама уште милион пати повеќе дезинфомации на дланка.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
Убаво! Ќе треба да се приклучам на Твитер. Ќе си направам еден профил па да видиме дали мене ќе ме лажат! Нашле деца и ајдееее :pos2:

--- надополнето ---

50 милиони фунти изгледа конечно!!!
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
Чекај... пак не!
:pos2::pos2: Овие и самите ако знаат што прават јас еве......инаку 50 милиони фунти е сега само да прифатиме. Ако бега ќе бега за таа сума. Крај!!!
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Дали сме во преговори со некој играч, како замена за Торес ?
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
НЕ !! Уствари не знам.......никој ништо не знае

--- надополнето ---

 
F

fantomX

Гостин
Ако знајте де, шо е „Corncens“? :icon_bigg

Веројатно го следите, не знам дали сте регистрирани додуша, ама RAWK форумон е најретардираното нешто шо сум го читал добро време наназад. Оттаму е и сликава, приметив.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom