Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
^ Нема ништо полошо од тоа да си го прекршиш зборот и да ги изневериш навивачите кои секогаш биле тука да те бодрат...

Не мислев дека Торес ке испадне ваков дибек али ете у најлош момент сакаше да се откаже од клубот,притоа оставајќи само 1 ден за Ливерпул да најде негова замена.


--- надополнето ---

Apparently the official Suarez unveiling will be tomorrow

--- надополнето ---

Отрпнав веќе од Торес. Што сака не прави, каде сака нека си оди. Сакал си отидел, сакал останел. Фановите секако нема да го гледаат како порано, и сигурно нема да го пеат како порано.
Не бил на тренинг денес. Имаше многу подобри начини да го напушти клубот ама тој избра во најлошиот момент и на лош начин
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Не бил на тренинг денес. Имаше многу подобри начини да го напушти клубот ама тој избра во најлошиот момент и на лош начин
....
No significance to Torres not at training this morning. Was given time off last week & will be training at LFC as planned in later session
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
No significance to Torres not at training this morning. Was given time off last week & will be training at LFC as planned in later session

--- надополнето ---

Ах, не видов сторм само што го постирал истото.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
Бил не бил...останал заминал веќе ја претера. Ние сме тие што треба да сме лути и навредени а не тој. Ајде што го гледавме повреден цело време ајде што цело време го трпиме со тоа негово плачење сакам да си одам не сакам да си одам и како да е малку тоа сезонава играше катастрофално и едноставно се влечеше на теренот. Па после него му било тешко. Секако тој е маченикот тука. А притоа да напоменам дека секоја недела на сметката во банка му легнуваат преку 100 000 фунти. Едноставно нема право вака да се однесува како некоја разгалена ѕвезда.Реина,Кајт,Џерард,Карагер,Агер - сите тие се подолго од него овде и го доживеале тоа што тој го доживеа. Па не плачат. Ова е безобразно од негова страна.
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
meireles4 Raul Meireles
Breaking news in the next 2 hours guys #lfc #ynwa #liverpoolfc
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
:pos2::pos2: Трансфер периодот не би бил трансфер период ако Сити не се замеша. Сега нуделе играч + пари за вкупно 75 милиони фунти ( играчот + парите ) за Торес :pos2:
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
подобро ви е да го шитнат Торес и така многу се повредуваше и со ова сега нема да дава се од себе ама доколку се вложат тие 50 милиони фунти во други играчи.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
:pos2::pos2: Трансфер периодот не би бил трансфер период ако Сити не се замеша. Сега нуделе играч + пари за вкупно 75 милиони фунти ( играчот + парите ) за Торес :pos2:
И ја прочитав вакво инфо со слични бројки. Само не ми се верува да е до толку луд газдата на Сити...или е!? :pos2:

Јас викам: CASH IN!!!! :D
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
И ја прочитав вакво инфо со слични бројки. Само не ми се верува да е до толку луд газдата на Сити...или е!? :pos2:

Јас викам: CASH IN!!!! :D
:pos2: Луд е ахахахах еве момците и линк дале
40 милиони + Тевез

Е ова стварно нема смисла. Секако дека би било одлична зделка ако сака да си оди нашиов ама Тевез не го даваат сега. Можеле барем друго да напишат овие ептен ја претерале со лажење
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
:pos2::pos2: Трансфер периодот не би бил трансфер период ако Сити не се замеша. Сега нуделе играч + пари за вкупно 75 милиони фунти ( играчот + парите ) за Торес :pos2:
Може да ги заебете 75 Милиони + Компани или Забалета = Торес.:)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
Може да ги заебете 75 Милиони + Компани или Забалета = Торес.:)
:) Чекај прво да видиме што всушност ѕвездата сака. Ако и самиот знае. Ама ако сака да си оди мене би ми одговарало Тевез + Адам ЏОнсон + 30 милиони :smir:
 
Член од
5 март 2010
Мислења
214
Поени од реакции
1
haha da bideme iskreni gledano od ovaa sezona Tores e daleku od Tevez :D nie ke treba da doplatuvame :DDD
ako veke go davat Tevez i pls nekoe milionce jas ne se mislam ama ic :D
 
P

PewDiePie

Гостин
Сеа ако се паметни ливерпул да му дадат ултиматум на Торес или Сити или нигде. Со Сити ем класа напаѓач ќе добиете ем 70 милки.
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
:pos2: Луд е ахахахах еве момците и линк дале
40 милиони + Тевез

Е ова стварно нема смисла. Секако дека би било одлична зделка ако сака да си оди нашиов ама Тевез не го даваат сега. Можеле барем друго да напишат овие ептен ја претерале со лажење
ЛОЛз!!! :pos2:

Не, на страна заебанцииве, може Сити сакаат да искористат да најдат замена за Тевез, пошо знаат дека него може у секое време да го пукне ПМС и пак да сака да ја прекине кариерата. Ама што ќе ни е и нас таков играч, ако у секое време може да изгуби волја за играње.

Ова го зборам за евентуална реална понуда од Сити, нешто од стилот на: замена на Торес и Тевез (+ евентуално нешто кеш (ова затоа што газдата на Сити е ментален)), пошто реално Тевез е у подобра форма од Торес у моментов.

Но сепак мислам дека ќе биде договорот со Челзи, сеа што највеќе ме интересира е тоа колку ќе искешираат и дали и кој играч ќе биде донесен како замена.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.376
Поени од реакции
10.814
Сеа ако се паметни ливерпул да му дадат ултиматум на Торес или Сити или нигде. Со Сити ем класа напаѓач ќе добиете ем 70 милки.
И нас така ни одговара
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom