Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
T

the Carpenter

Гостин
Само да не се изрезилиме со Трабзон. Ама, се ми се чини дека ке играме полетно и убедливо. Уште на првава утакмица да се реши разврската.

YNWA
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.494
Поени од реакции
11.244
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/08/19/2077814/olympique-marseille-confirm-agreement-with-nice-for-the-transfer-
Свирете сега....неспособна управа

--- надополнето ---

http://www.mirror.co.uk/celebs/news/2010/08/19/abbey-clancy-to-forgive-peter-crouch-but-won-t-forget-accusations-he-had-sex-with-a-teenage-prostitute-115875-22497095/
А па овој дебилов има среќа колку што е висок

--- надополнето ---

Неофицијален состав за вечер!

Reina,
Kelly, Carragher, Kyrgiakos, Aurelio,
Poulsen, Lucas,
Maxi, Cole, Jovanovic,
Babel

Iskreno mi se sviga sostavot , sakav da prasam dali ke ja davat na nekoa programa ili povtorno na internet trebe da ja barame ? :) 3:0 tocen rez! pozz :)
Пак на нет....за жал
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Ако може некој нека најде кои програми ќе емитуваат пренос од Ливерпул и Трабзон, и постира тука.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.893
Поени од реакции
8.755
абе што е фрката со Аквилани?? повреден е???
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
kako ja peat "fields of Anfield road".........abe rasturaat ejj....:))))
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.494
Поени од реакции
11.244
абе што е фрката со Аквилани?? повреден е???
Никој не знае што е работата, ама дефинитивно не е повреден.
Еве ви одговор

--- надополнето ---

Mislam deka hodgson uste taktizira so MASKERANO i ne deka e povreden tuka taka vika za da ne go zapise vo listata vo EEVROPA za eventualen transfer da ima pravo da igra za inter! :) a za AGER povreden e tocno! :((
.........................

--- надополнето ---

Ако може некој нека најде кои програми ќе емитуваат пренос од Ливерпул и Трабзон, и постира тука.
Нема на ТВ.....ако сакаш стримови може....ама кај мене лоши се

--- надополнето ---

http://www.firstrow.net/watch/24213/1/watch-liverpool-fc--vs-trabzonspor-.html

--- надополнето ---

http://www.firstrow.net/watch/24213/2/watch-liverpool-fc--vs-trabzonspor-.html
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
честито победа ..... сеа на ваа утакмица на дневен ред ли ќе биде кол шо го промаши пеналот :D се случува од возбуда ....ајде наредната од акција ќе го плесне а за ваа браво за асистенцијата
 

Ливерпул

Red Scouser
Член од
18 февруари 2010
Мислења
966
Поени од реакции
832
Па толку малер човек е Cole, тоа е чудо, ама сепак добра асистенција за голот на Babel :). Jovanovich ме изненади позитивно многу добро изигра, се бори до крај и нон-стоп трча, малце побрза верзија на Kuyt. Poulsen првото полувреме беше катастрофа, второто и така и така со малце повеќе среќа можеше да заврши со асистенција и гол, ама разбирливо пред тоа имаше играно само 20 минути за Juve во една од пријателските и толку. Aquilani како што видов седеше во резервитe така да очигледно не му е ништо и ваљда го чуваат за со Man. City (најверојатно ќе игра на местото на Cole).
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Малку бе 1-0 :raz:

Како и да е,честито победа. :)
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.494
Поени од реакции
11.244
Малку бе 1-0 :raz:

Како и да е,честито победа. :)
Фала фала

--- надополнето ---

честито победа ..... сеа на ваа утакмица на дневен ред ли ќе биде кол шо го промаши пеналот :D се случува од возбуда ....ајде наредната од акција ќе го плесне а за ваа браво за асистенцијата
Море уште некоја глупост ако принаправи и тој на тапет ќе биде овде........2 утакмици и веќе е најголем копук....ама има време....допрва треба да покаже што знае

--- надополнето ---

Па толку малер човек е Cole, тоа е чудо, ама сепак добра асистенција за голот на Babel :). Jovanovich ме изненади позитивно многу добро изигра, се бори до крај и нон-стоп трча, малце побрза верзија на Kuyt. Poulsen првото полувреме беше катастрофа, второто и така и така со малце повеќе среќа можеше да заврши со асистенција и гол, ама разбирливо пред тоа имаше играно само 20 минути за Juve во една од пријателските и толку. Aquilani како што видов седеше во резервитe така да очигледно не му е ништо и ваљда го чуваат за со Man. City (најверојатно ќе игра на местото на Cole).
Фала богу......затоа реков дека имаме 2 коњи сега........а за Поулсен тешко дека некогаш нешто ќе направи....и дај ставете highlights од мечот......и кажете нешто за играта
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.258
Поени од реакции
8.363
Хајлајтс од прво полувреме и голот ... добра контра :)
 
Член од
3 јуни 2010
Мислења
93
Поени од реакции
9
Абе еееј алоо.Фанови ли сте што сте. Јас не го гледав натпреварот поради оправдани причини дај малку пишете нешто анализирајте кажете кој како зошто што изиграл. По опширно и реално нека биде.Честито победа и Бабел мора да го користиме повеке.Огромен талент
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom