Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Море, маме му је*ем ... се скаменив ...
Се враќам од одмор сега, гледам челзи 9, манчестер 6, ливерпул 3 !!! Мислев сме играле , кога гледам сега сме биле на дневен ред, ми дојде срцето на место :)
Ајмо, јас би бил целосно задоволен со хет трик на џерард и 2 други од торес или било кој, да се потсетиме на ланскиот втор натпревар со вила :) :salut:
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Ајде паѓа вечер Вила...Фернандо дава 2 гола минимум!
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Вечерва едноставно Ливерпул мора да тепа ! Не примама ниакви извинувања , формата на Астон Вила е катастрофална . Со исклучок на Милнер никој не е во посакуваната форма.
Сметам дека денеска главен адут ќе ни биде одбраната на Астон Вила.
Шори Куелар и Дејвис не би требало а петставуваат проблем за Торес и Џерард . Во комбинација со бенајун и Бабел има да ја разбиеме одбраната на парчиња. Мене ми мириса повторување на резултатот од натпреварот со стоук !!!
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.261
The Reds XI in full is: Reina, Insua, Johnson, Skrtel, Carragher, Lucas, Mascherano, Kuyt, Benayoun, Gerrard, Torres. Subs: Cavalieri, Voronin, Riera, Ayala, Dossena, Kelly, Babel.

Ме бендисва :)
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
abe napravi faul....si dade avtogol.......odgovorno tvrdam deka lucas leiva ne e ni za vo vardar....za vo skendija a ne pa za u liverpool
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Дрвоооооооооотоооо стопанкино автогол си даде леле бе зошто го мајка родила у пичку материн да фати. Абе поарно без него да играме со 10 играчи бе мамицата да му ја ебам шо го опичи.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
koj lukas.........zver e be gledaj kako kreira igra..........c c c ete so znaci alonso...........
 
Член од
18 март 2009
Мислења
1.120
Поени од реакции
343
Ова значи пропаст жива, ајде сега нека го клај новото засилување шо си го зедовме од 2 милиони ебаму шупаците смрдени американски. Или Вороњин нека го клај тој е машина за голој у пичку материн да фатат, Н гог барем дава по некој гол ама колку шо видов ни на клупа го нема, ќе му дај шанса на Бабел да ги покажи квалитетите во губење на топката. Па и оваа Сител сега најде да нема програма.
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.520
Поени од реакции
225
Кој дрва ги имаме значи :toe::toe::toe::toe:.
Ама ајде има уште 45 минути.
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.537
Поени од реакции
5.768
Дечки денес онака ја пишав од 2 во 1 !

Така да , не губете надеж, мислам дека ке се вратите !
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.747
Поени од реакции
6.689
Дали ќе се случи Барнли и тоа на домашен терен? :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom