Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Честито победата:smir:

алал им вера


Голот од Аурелио:vozbud:
 

milanez4e

Milan Per Sempre
Член од
8 март 2009
Мислења
393
Поени од реакции
22
Луѓе, фанови на Ливерпул, дајте не бидете како овие од фан-клубот на манчестер и не пишете оф-топици по нивните фан-клубови. Знам дека е најважно тоа што победивме, ама сеуште сме втори на табела и борбата до крај на сезона ќе биде премногу тешка. Така да, не зборете од сега што како, туку радувајте се самите за себе и не правете безпотребни расправии.
како фан на милан мора да ви честитам победа која ливерпул во последните 2 натпревари е во најголгетерската сезона на дерби натпреварите од 2 натпревари (дадени(8)--(1)примени) ова е невидено браво 4еститки многу големи а нема што да се мешам во фан-клубот на манчестер тоа е судбина.... но мора да признаете дека се во по поволна позиција да освојат титулата ама ниш. не се знае се си може со ливерпул чаоооооо:helou::helou::helou::helou::helou::helou:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.555
Поени од реакции
6.241
како прво мора да ви честитам!победа си е победа особено издвојувана против својот најголем ривал!по изгубената војна на ливерпул не му остана ништо друго освен да ја победи последната битка која решава многу малку! :toe:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ја само едно знам !

Ливерпул од денес има еден симпатизер повеќе =)

<-----

Браво дечки ! Така се игра =)
 
Член од
28 август 2008
Мислења
184
Поени од реакции
11
Колку да се знае кој е најголем :baeh:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Alal im vera, kejf mi e koga gi gazat posebno M.United. Kejf, pukam, alal im vera.
Cestito pobeda, pa da osvoite i titula ako moze :)
 

Kopites

You'll Never Walk Alone
Член од
25 август 2008
Мислења
760
Поени од реакции
10
Ова би го кажал ценетиот Миша Тумбаш за денешната утакмица.Од 45 секунда е најважниот дел што беше се случил денес:pusk:

 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
1-4 на Олд Трафорд, е достигнување за почит. Ливерпуловци, треба бааги да се гордеете. Секоја чест, неќна Реал, денес Манчестер, баш машинерија!
 
I

InF3cTeD

Гостин
да им е честито победата....многу ми е мило кога вака ќе се изгази шампионот
 
Член од
28 август 2008
Мислења
184
Поени од реакции
11
Јунајтед оваа сезона не успеа да најде лек против Ливерпул. Не ми преостанува ништо друго, освен спортски да ви го честитам успехот.
Eдинствен нормален човек од фановите на Манчестер кој што не најде никакво оправдание за поразите и спортски честита. :bravo:
 
Член од
14 март 2009
Мислења
119
Поени од реакции
1
e sega srcetoo mi leta.. :) I hate Man Utd. -- Brave for El Nino --
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.875
Поени од реакции
23.240
Честито победа, добро плескање

А Досена шпиц да го играте :pos2:
 
Член од
22 мај 2008
Мислења
700
Поени од реакции
25
Искрени честитки за победата. Да не мудрувам многу само уживајте во неа. Спортски поздрав.:smir:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Mnogu mi se napraj kejfot sto go pobedija na Mancster i vo domasnoto i dokazaa deka ne igraat samo vo LS.Pobedata protiv Real bese zasluzena isto kako i ovaa so Mancster.Pozz i uzivajte..:baeh:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom