Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120


ох колку ми е мило, тоа арогантните педери од манчестер не можам да ги смислам. понижени максимално!

денес е прекрасно да се биде фан на ливерпул. можам да замислам како е денес таму, баш во ливерпул и колку им значи оваа победа издвојувана толку лесно и убедливо, манчестер се понижени и освен пружање рака на подобриот ништо не им останува
ама... фергусен е таков плачко да секогаш некој друг ми е крив.
ајде шкоту! да слушнеме... денес победи подобриот, честитики за подобриот, ја заслужија победата!
после тоа малку на инфузија, пошо снема крв на крај...
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
аууу...многу ми драго што победивме...и тоа убедливо...апсолутно ја заслужија победата....и како што кажа членот gerard...прекрасно е денес да се биде навивач на Ливерпул...само јако и јако...
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Тооо мајсториии...Ги посрамотивме
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
[/b] Значи во Мај пехарот ќе го подигне Ливепрул се предадовте:):):)




























шала
Мисли бе братче,мисли....како може да се предадам кога имаме комотна предност пред Ливерпул и Челзи...кажав само што треба за да се докаже дека се најдобри Ливерпул..треба во мај да го подигнат пехарот...ама имаа мноогу до тогаш...
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221


ох колку ми е мило, тоа арогантните педери од манчестер не можам да ги смислам. понижени максимално!

денес е прекрасно да се биде фан на ливерпул. можам да замислам како е денес таму, баш во ливерпул и колку им значи оваа победа издвојувана толку лесно и убедливо, манчестер се понижени и освен пружање рака на подобриот ништо не им останува
ама... фергусен е таков плачко да секогаш некој друг ми е крив.
ајде шкоту! да слушнеме... денес победи подобриот, честитики за подобриот, ја заслужија победата!
после тоа малку на инфузија, пошо снема крв на крај...
Toooo,честитки за Ливерпул многу ми е мило што ги исплескавте во гости на манчестер!!! 1-4 ако не беше пеналот замислете 0-4 :vozbud::vozbud::vozbud:.
абе лош ден имале... вчера било петок 13-ти затоа изгубиле не се важи...
Кога ќе победи Манчестер се фалат кај ќе стигнат и провоцират а кога ќе изгубат секогаш е некој крив и не се надиграни плачат пичките... ако им е да даде господ во наредните 5 утакмици победа да не видат.
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.867
Поени од реакции
1.248
Toooo,честитки за Ливерпул многу ми е мило што ги исплескавте во гости на манчестер!!! 1-4 ако не беше пеналот замислете 0-4 :vozbud::vozbud::vozbud:.
абе лош ден имале... вчера било петок 13-ти затоа изгубиле не се важи...
Кога ќе победи Манчестер се фалат кај ќе стигнат и провоцират а кога ќе изгубат секогаш е некој крив и не се надиграни плачат пичките... ако им е:).

Ајде бе стручњаку каде сме провоцирале коа ке тепаме и некој фан не призна дека тепаа Ливерпул заслужено?Ех ама мрзам вака кога некој навивач на друг тим се умешава,а незнае шо збори и плус уште што неговиот тим изгуби од Ливерпул исто.Цел фан клуб им честитавме победа.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
Мило ми е за победата честитки за вас фантастични бевте :helou:
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.546
Поени од реакции
22.298
Честитки за победата..Заслуживте..
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Toooo,честитки за Ливерпул многу ми е мило што ги исплескавте во гости на манчестер!!! 1-4 ако не беше пеналот замислете 0-4 :vozbud::vozbud::vozbud:.
абе лош ден имале... вчера било петок 13-ти затоа изгубиле не се важи...
Кога ќе победи Манчестер се фалат кај ќе стигнат и провоцират а кога ќе изгубат секогаш е некој крив и не се надиграни плачат пичките... ако им е да даде господ во наредните 5 утакмици победа да не видат.

А кажи ми ти на мене каде беа фановите на Ливерпул 5 години по ред кога губеа дома-гости од Јунајтед...а???
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
абе лош ден имале... вчера било петок 13-ти затоа изгубиле не се важи...
Кога ќе победи Манчестер се фалат кај ќе стигнат и провоцират а кога ќе изгубат секогаш е некој крив и не се надиграни плачат пичките... ако им е да даде господ во наредните 5 утакмици победа да не видат.
Дека виде некаква провокација...сите поштено дојдоа и им честитоа победа...а тоа што имаш проблем со твојот глуп реал што и оваа година ќе си останат без титула тоа си е твое...П.С. Честито победа
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
972
Честитки за победата сосема заслижена...а SrRulz да те потсетам вие изгубивте 4-0...:back:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Дека виде некаква провокација...сите поштено дојдоа и им честитоа победа...а тоа што имаш проблем со твојот глуп реал што и оваа година ќе си останат без титула тоа си е твое...П.С. Честито победа
Еве пак го мешате Реал на тема Фан Клуб:Лиерпул затоа ве мразам јас и сите други не затоа што сте најјаки.
Барем признајте си дека го изедовте поштено и готово ние кога изгубивме си признавме но во моментот тоа не е тема на разговор.

Уште еднаш ќе кажам БРАВО ЗА ЛИВЕРПУЛ за убедливата победа!
Продолжете така баш би ми било мило доколку ја освоите вие титулата во премиер лигата оваа година:).
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
ливерпул - реал јунајтед 8 - 1
 

radzo

Man Utd!
Член од
20 јануари 2008
Мислења
696
Поени од реакции
17
Еве пак го мешате Реал на тема Фан Клуб:Лиерпул затоа ве мразам јас и сите други не затоа што сте најјаки.
Барем признајте си дека го изедовте поштено и готово ние кога изгубивме си признавме но во моментот тоа не е тема на разговор.

Уште еднаш ќе кажам БРАВО ЗА ЛИВЕРПУЛ за убедливата победа!
Продолжете така баш би ми било мило доколку ја освоите вие титулата во премиер лигата оваа година:).
Кој не признава бре......да не беше победата заслужена немаше ни да се појавувам тука а не па и да честитам....но за сето тоа сами сме си криви.тоа е тоа
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.632
Поени од реакции
11.251
Честитки за победата, заслужена или незаслужена.
Не ја гледав цела, но според резултатот сигурно била заслужена.

Си го направивте меракот, не здробивте на домашен терен, но не се радувајте премногу, сепак сте далеку од титулата. :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom