Фан Клуб: Лацио

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.466
Поени од реакции
5.439
добро е што не прими лазио мн. голови дека на гол е 43-год. Балота
 

Roddick

dr_funk
Член од
30 септември 2007
Мислења
71
Поени од реакции
1
Pandev-majstor

Bravo za super igrata i super rezultatot na lazio, a uste pogolemo bravo za strumicanecot koj i dade 2 gola na najskapata odbrana na svetot.
p.s. Uste za Makedonija bi sakal da pocne da dava po 2 gola na natprevar
p.s.2. Maka mi e Grcite sto go pobedija Verder na gosti pa malku i mu gi zamrsuvaat smetkite na Lazio za siguren vlez vo vtorata runda kade bi sakal da ima duel Lazio-Barcelona.

mes que un club
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
Абе балканец ако не те заеба нема кој ама важно цар беше на оваа утакмица свака му час на Пандев
 

BuSarCe

See My Profile
Член од
4 август 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
33
супер одигра пандев,а и добро се држесе Lazio
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.398
Поени од реакции
1.825
Decki super bevte, da bese Pandev malku poprecizen ce se vratea Spancite napolneti do gusa so golovi.
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Odamna ne sum go gledal Lazio vaka dobro da izigra,aj uste i so Milan vaka da izigra i Pandev da im zbrca nekoj gol
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Ќе биде и тоа :) само го видовте ли изразот на Пандев кога беше најавена негова замене ???
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Браво за резултатот со Реал. Мислам дека е одличен за Лацио, добро ќе им дојде овој бод, особено во решавачките дуели со Вердер.

А за Пандев, немам коментар. Мегаталент, нова суперѕвезда :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Член од
8 јуни 2005
Мислења
90
Поени од реакции
0
Bravo za Pandev i bravo za Lazio...iskreno ne ocekuvav vakov prekrasen fudbal da gledam vecerva..uste da postignese het trik a bese na 2-3 navrati vo takva situacija ke trebase spomenik da mu podignat vo Rim.Cestitki i se nadevam deka vo idnina ke dava vakvi golovi i za nasata reprezentacija.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
2.842
Поени од реакции
31
Одличен натпревар:tv:...маестрална игра на Пандев:je:, само така да продолжи. jejeje
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.097
Поени од реакции
893
majstor majstor majstor

otkako utna na pocetokot dve mislev ja ebal utakmicava ama se vrati! sekoja cest za ona sto go pokaza vecerva.

interesno mi bese koa sakase da go izvadi trenerot i ovoj naprai faca "ma gubi se be budalo ja ostanuem" i ostana haha :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom