Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.280
Поени од реакции
41.873
Кој е овој?:nesvest:
Најбољи напаѓач од примавера тимот, прв стрелец беше и во Вијареџо Купот кој Интер оваа година го освои, куп од каде го собраа и Пандев на времето ...
Не дека ќе добие шанса, али добар е за опција кога веќе се нема ништо од првиов тим ( Милито и Пацини ), мада Коутињо во случајов ќе има предност пред него.
 
Н

'Никола'

Гостин
Пандев игра одлично (на страна мизерната реализација) па по теорија на веројатност, кај и да е ќе погоди :)
Да беше толку лесна теоријата на веројатност, немаше две сесии да ја полагам.:pos:
Се шалам, добра игра вечер па нека помини тој што ќе заслужи.
 
Член од
10 јули 2009
Мислења
1.543
Поени од реакции
197
Zaneti poradi grip i temperatura go propusta natprevarot!!!
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.839
Поени од реакции
23.084
Фала исто и на вас.

Туку пред натпреварот, да се расположиме со малку смеа со јадников:
Роси: Киву барем се извини


Не правете од мене вреќа за удирање! :pos:
Прајслес!!! :)

Ударот на Киву беше во главата и ме болеше повеќе.
:pos: :pos: гревче тоа !

Иначе со среќа вечер комшики, ќе ви треба :icon_lol:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.346
Поени од реакции
57.991
Да беше толку лесна теоријата на веројатност, немаше две сесии да ја полагам.:pos:
Се шалам, добра игра вечер па нека помини тој што ќе заслужи.
Муабетот е дека не е ич страшно што Милито не игра, и онака Милито го мачеа повреди а Пандев таман влезе во форма. Па се надеваме дека вечерва ќе направи вистински камбек.
Шансите и понатаму се на страна на Баерн. Башка и папата и господ биле за вас :pos:

Нека победи подобриот, или барем посреќниот.
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 27 Pandev, 9 Eto'o

Само овој ме плаши.Занети нема да игра имал тешка настинка.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.280
Поени од реакции
41.873
Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 27 Pandev, 9 Eto'o,
A disposizione: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 14 Kharja, 17 Mariga, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 55 Nagatomo,

Занети треска имал, нема да игра !
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Не е Анџело, Агнело/Ањело е.

Го следам уште од по одамна, и онака, физички ми се гледа спремен, мислам онака најпросто ако гледаме, како е развиен/мускулатура, за разлика од 97% од играчите кои доаѓаат од примавера, кои се слаби и изгледаат како мали деца, онака како атлетичари - кенијци. Не како Марига, ама ме сфаќате де :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.280
Поени од реакции
41.873
Не е Анџело, Агнело/Ањело е.

Го следам уште од по одамна, и онака, физички ми се гледа спремен, мислам онака најпросто ако гледаме, како е развиен/мускулатура, за разлика од 97% од играчите кои доаѓаат од примавера, кои се слаби и изгледаат како мали деца, онака како атлетичари - кенијци. Не како Марига, ама ме сфаќате де :)
Не е ни на клупа он, али ова со капитенов е врв, незнам, дупло им се намалија и онака малите шанси со неиграњето на Хавиер и Милито.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.346
Поени од реакции
57.991
Не е ни на клупа он, али ова со капитенов е врв, незнам, дупло им се намалија и онака малите шанси со неиграњето на Хавиер и Милито.
Не толку со неиграњето на Занети колку што сега Леонардо ќе го опне Мота 5-ти дефанзивец и Камби во напад, рецептот за неуспех... тоа ме плаши...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.285
Поени од реакции
4.517
Кој ке биде капитен Камби ? Иначе го познаваме сите Занети,тој и со 40 температура ке игра на ваков натпревар али сигурен сум дека ептен му била лоша состојбата!
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Bayern Munich: 35 Kraft; 2 Breno, 30 Gustavo, 5 Van Buyten 21 Lahm; 31 Schweinsteiger, 23 Pranjic; 7 Ribery, 25 Muller,10 Robben; 33 Gomez.
Subs: 1 Butt, 8 Altintop, 16 Ottl, 18 Klose, 28 Badstuber, 39 Kroos, 44 Tymoshchuk,
Coach: Louis Van Gaal

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 5 Stankovic, 8 Thiago Motta, 19 Cambiasso; 10 Sneijder; 27 Pandev, 9 Eto'o,
Subs: 12 Castellazzi, 2 Cordoba, 14 Kharja, 17 Mariga, 23 Materazzi, 29 Coutinho, 55 Nagatomo,
Coach: Leonardo

Oфицијални
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Горе доле Ок е тимов.Навистина ме изненадува дека ИЛ КАПИТАНО нема да игра!
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Како така очекувам победа вечерва,нема што да се брани вечерва,па ако треба нека му даде шанса Лео и на Кутињо,нема ништо да изгубиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom