Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Мислиш ли дека ова го интересира некого во овој фан клуб? Ако имаш да пишеш нешто во врска со Интер, повели, ако имаш да прашаш нешто повели...
Овде не не` интересира што мислеле миланезите или лацијалите, капираш?
Шинтерашу,ти олади малце,не се куропецај да не се регне пак на форумов Љубе-АцМилан па да видите тогаш сите...





















































:pos:
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Тие го издркаја на Атлетико шо не тепа (и то шо немат благе везе со нив), а камоли лани, кој знае колку лајна се изело таму за Интер, посебно ко имаа шанса за прво место. :pos:
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Мислиш ли дека ова го интересира некого во овој фан клуб? Ако имаш да пишеш нешто во врска со Интер, повели, ако имаш да прашаш нешто повели...
Овде не не` интересира што мислеле миланезите или лацијалите, капираш?
Па од тоа што го читав вчера па и денес и те како ве интересира :smir:
Ај биде те ми поздравени :salut:
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Не не, ова е најјако. Криво им е што си заминал Лео, ама не. денес викаат ќе усерел кога највеќе ќе треба да победи :pos:

@Волковчанец: Чекај, ти мислиш дека овде некого интересира дали ти како Никола си напнат што Интер се приближува или те боли стап за истото?
Како и да е, едно мораш да сфатиш, Скудетото 2010/2011 не зависи само од Интер, туку и од тие што се пред Интер на табела, па затоа нормално е да се пратат киксовите на тие што се над Интер на табела, во случајов Милан.

Добро бе мајкуму, треба ли и визуелен приказ на овие 2-3 реченици?
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Биланистите си мислат за Билан и гледаат Билан да им тепа не се сеќирај ти :)
Не сме ние како вас да гледаме другите што праат :) (секоја чест на исклучоците)
Пишано во наша тема. :devil3:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Сега најјака ситуација на форумов ќе биде што сите анти-Интер фан клубови ќе се обединат околу оној кој е главен конкурент на Интер. Лани за Рома навиваа сите, па дури и славеа во темата на Пупоне. Ах кога ќе ми текне на головите на Пацини и штамата на форумов...

Јас не исклучува можност да се направи и Фан Клуб: Анти Интер (како тема), или скратено Шинтер. Гарант најпосетувана ќе биде.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.701
Поени од реакции
43.788
Oва со Цезар е ала изоставувањето на Снајдер за Златна топка :)
Серџо од Рома го нема, а беше фантастичен лани, исто и Сторари кој такоџе беше феноменален за Сампдорија. Од номинираните Сиригу сметам дека е фаворитот, али со оглед на тоа дека ги нема оние кои ги набројав, можно е Цезар да ја добие оваа награда.
Покрај оваа позиција, не е сигурна и онаа за најдобар млад фудбалер каде се Балотели, Пато и Пасторе ( фаворит според мене ), додека за најдобар италијански и немаат номинација, се прашувам зашто ?! :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.502
Поени од реакции
58.895
Oва со Цезар е ала изоставувањето на Снајдер за Златна топка :)
Серџо од Рома го нема, а беше фантастичен лани, исто и Сторари кој такоџе беше феноменален за Сампдорија. Од номинираните Сиригу сметам дека е фаворитот, али со оглед на тоа дека ги нема оние кои ги набројав, можно е Цезар да ја добие оваа награда.
Покрај оваа позиција, не е сигурна и онаа за најдобар млад фудбалер каде се Балотели, Пато и Пасторе ( фаворит според мене ), додека за најдобар италијански и немаат номинација, се прашувам зашто ?! :)
Што за Цезар-Снајдер? Не ја разбрав споредбата.
Догодина за најдобар Италијански - Тиаго Мота :pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.701
Поени од реакции
43.788
Имаше минимум 2ца кои имаа подобра сезона од неговата на тој план, ги набројав, муабетот ми е ако победи, не што е вметнат, за у тројца најдобри да, е, али најдобар голман лани не беше башка, ко што реков, изборов е смешен со Сиригу и оној од Наполи а се изоставени Серџо и Сторари кои ги имаа сезоните на своите кариери.
Не е битно, сеедно, него излезе инфо за Мунтари у Тотенхем за 12 милиони евра. Не е по грешка ставена двојката, ниту пак сум заборавил точка меѓу двете бројки, за бројот дванаесет станува збор. :)
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
In a time were Inter were struggling... one man... and one man alone could rescue them..

Goran Pandev..

In blue and black, January 2010

-----------------
Mourinho: The lads love him.. Diego was saying how nice and toasty Goran's spot on the bench was when i switched them in the 91st minute...

Milito: Its true.. its not just warmth... The imprint that Goran left behind from spending ages on there is great relief after a long game. Its not just me who thinks so... When we see the green "27" at the electronic board , everybody wishes to see their number right next to it. When i see the "22" i feel like crying.

Sneijder: I love having him (pandev) on the team. Everytime i play an exquisite long pass , Etoo always seems to find it... I mean, its great, dont get me wrong... but with Pandev you never know.. Id pass it right to his feet and it would end up going out.. Of course, for the fans, its not great but as a teammate, its nice to be surprised.

Materazzi: It gets lonely on the bench sometimes... Pandev is a better chess player than Muntari really.. he always chooses scissor.. i dont know why my paper cant beat it... Hmmm? What? Yeah .. chess...

Muntari: .... In my country you throw a rock at something it breaks it. Throw a rock at a piece of paper and see what happens! Hang on im being subbed on, we'll continue this later

*30 seconds later*

Muntari: Im back.. Talk about impact substitution.. lets see if Julio can save this penalty.....aww...thats a shame.. hahaha.. Jose is FUMING at me.... anyway where were we..

Rafa: Ok ok, who ordered the steak
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom