Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Н

'Никола'

Гостин
па 2 пати испадна сам со касиљас, можеше да ги реши сите проблеми....
Абе ок тоа, се дешава секому, ама не можи во него да го барате кривецот за тоа што не е номиниран. Јесте да имаше удел тоа, ама главниот "кривец" се одговорните што ја доделуваат наградата.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
На сите ја кажувам да ја играат кец оваа утакмица, мислам, 3 коефициент а играчите на Интер со паметот на друго место, башка 70% од првиот тим не игра. :zlo:
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
има некој сознание дали уопште некоја наша телевизија ќе пренесува клубсково светско?
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
6.551
Абе ок тоа, се дешава секому, ама не можи во него да го барате кривецот за тоа што не е номиниран. Јесте да имаше удел тоа, ама главниот "кривец" се одговорните што ја доделуваат наградата.
не не, не ја бараме во тоа. само си кажуваме колку тие зицери можеа да го променат ова сега.
ама без разлика дали холандија освои или не, Снајдер беше главен да ја земе наградата, а не се наоѓа ни на подиумот, тоа не е срам за него, тоа е срам за фифа, и ако има иниеста малку доблест во себе кога ќе му ја дадат наградата јавно нека каже дека снајдер ја заслужува повеќе, оти и самиот го изјави истото пред 2-3 недели.
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Иначе вечер ја даваат Барса Рубин на канал 5,да не знае некој дали ке не даваат на 5+ или фино и лепо да се сместам јас во кладилница ... :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Срамота е ова што Уефа му го прави на Снајдер,неможе Ињеста со еден гол во финалето на светсково да ја земе наградата кога Снајдер има 3 круна и финале! Иначе што се однесува до вечерашната утакмица реално со овој состав очекувам пораз,но ке видиме што ке се случи бидејки и на Вердер не му требаат бодови па може ке изнанадат нашите!
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Pepe e najnetalentiraniot igrac sto nekogas sum go videl da igra, a osven toa mnogu e psihicki nestabilen, sreka ima sto igra vo Real inaku vo drug klub, takvi startovi kako on sto pravi, sigurno ke imase dozivotna zabrana da igra fudbal. A Real ako saka da ni go "prodade" ovoj, vo ist paket neka go pusti i Kaka, Benzema, Ronaldo i Ramos, za da kompenziraat za klosarov.

Vecer sakam da ne posramotat so 5+ gola, i taa doverba Morati sprema Benitez da ja pike vo gzot na zena mu deka ne ubi vaka. Se plasam da vlezam vo inter.it samo da ne gi procitam izjavite na kopukot.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom