Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Абе, а со Кака шо прајме? Семптември шпекулации имаше еден куп, сега никој не спомнал ништо за него. :toe: Ќе може да игра и во ЛШ, ако не сум грешка...
 
P

PewDiePie

Гостин
Апошто не гледам зошто не би пошол во Интер, во јуни реално е да го очекуваат дечкиве.
Да сигурно,Анчелоти ќе го води интер кога Фергусон ќе го води Ливерпул. :tv:

--- надополнето ---

Абе, а со Кака шо прајме? Семптември шпекулации имаше еден куп, сега никој не спомнал ништо за него. :toe: Ќе може да игра и во ЛШ, ако не сум грешка...
Не си грешка ќе може да игра Л.Ш.
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Абе, а со Кака шо прајме? Семптември шпекулации имаше еден куп, сега никој не спомнал ништо за него. :toe: Ќе може да игра и во ЛШ, ако не сум грешка...
Заборавете на Кака и миљарди да му давате нема да дојде во Интер :smir:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Не верувам,како прво тој не би дошол во интер,како второ ако се враќа во Италија ќе си ја води Рома,зошто тоа му е желба уште кога беше во Милан и трето не верувам дека ќе го пушти Абрамович. Според мене.
Па јас како што знам и Кака изјавуваше дека ќе остане до крајот на својата кариера во Милан, ќе ти бил капитен и што ли уште не, па после неколку месеци отиде во Реал... И да не наоѓам многу други примери слични на ова со Кака.

Сакам да кажам дека таквите желби и најави многу малку важат кога ќе ти се понуди добро место. Не верувам дека доколку Анчелоти биде набркан од Челзи, би одбил понуда од Морати да седне на местото на Рафа во Јануари.
 
M

mercenary

Гостин
Добра идеја.Ќе дадеме едно 30м за Кака,Снајдер ќе го ставиме на клупа а стопер и напаѓач(и) немора да купиме... :wink:
 
F

fantomX

Гостин
Анчелоти ќе биди избркан од Челзи во теков на сезонава само ако оди надвор од местата за ЛШ. Било јануари, било март, било април. Зато ви викам, најсигурно в лето, макар шо и директна замена на тренери не е нешто страшно, и така констатиравме дека и двајцата не знаат шо прават. :toe:
 
P

PewDiePie

Гостин
Хе,абе се е можно во фудбалот не викам не,парите си го прават своето,ама пре би Анчелоти да го заводи интер некогаш одколку Кака да заигра таму. Да се надоврзам на романтизмот на иосно He is a one-dog man,ќе се приврзеш за едно куче и толку. :tv:
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Анчелоти ќе биди избркан од Челзи во теков на сезонава само ако оди надвор од местата за ЛШ. Било јануари, било март, било април. Зато ви викам, најсигурно в лето, макар шо и директна замена на тренери не е нешто страшно, и така констатиравме дека и двајцата не знаат шо прават. :toe:
Ви го дадеме нашата крофна вие дајте ни ја вашата, може? :tv:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.630
Поени од реакции
43.485
Де бе, уште ли е кисело маме му еам, дури и по петардата над Реал ? :)
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Ви го дадеме нашата крофна вие дајте ни ја вашата, може? :tv:
Јас сум за размена на крофни, боље италијанска крофна отколку шпанска. Макар што мислам дека англичаните ја имаат пробано шпанската крофна и после обилно повраќање и пролив, тешко дека ќе прифатат ваква размена.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom