Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
20 ноември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
so ibra dupeme komsivki, ta ni e rabota. Kolku napaleni se komsivkive, se zasekirale da ne nibilo ladno vo maj. imate vie svezina
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Greska si jas se imam registrirano od pred 4 godini, i imam piasno okolu 6500 postovi, ali ovaa vecer IbrakaVIBRA me natera da napravam specialen profil vo negovo cest. e koga ce imas prosecen klub najdobroto zversko igraciste ce ti zamine vo komsite, ova e isto koga komsijata ce ti ja prezemi zenata na obrabotka, a sega ja gledas i naneja drkas od zadovolstvo i lutena kako ti ja rabotat komsijata. jasno ti e sega, sto e IbraVIBRA.
Фала на информацијава :pos:
 
R

Rigel Kent

Гостин
Што е работава со Думан го напаѓате:nenene:.Со задоволство ги читам неговите постови.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.607
Поени од реакции
110.320
ooo ve imalo mnogu sinterasi, ajde spavajte uste 45 godini, pa vasite vnuci ce docekat nova titula koga ce vi dojdet vnukot na murinjo.
Da e zdrav i ziv podolgo Benites. site ce ve natera da se otkazete od sinter
ne znam za sonuvanjeto ali izglea vie nikat nema da mozete da osvoite TREBLE!! nema ni da pomislite da go sonuvate a ne pa da go osvoite !! a dali ke spieme 45 godini vremeto ke pokaze
 
Член од
17 февруари 2009
Мислења
144
Поени од реакции
21
ooo ve imalo mnogu sinterasi, ajde spavajte uste 45 godini, pa vasite vnuci ce docekat nova titula koga ce vi dojdet vnukot na murinjo.
Da e zdrav i ziv podolgo Benites. site ce ve natera da se otkazete od sinter
Незнам само кај беше 2 години кога гол ни немаше ШИТЛАН дадено , најмногу сакам вакви како тебе што провоцираат во фан клубови па после ги нема 4-5 месеци .
Оди шетај си во твојот фан клуб не провоцирај оти ја знаеш таа : Има глупи луѓе, поглупи луѓе и НАВИВАЧИ НА БИЛАН
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Незнам само кај беше 2 години кога гол ни немаше ШИТЛАН дадено , најмногу сакам вакви како тебе што провоцираат во фан клубови па после ги нема 4-5 месеци .
Оди шетај си во твојот фан клуб не провоцирај оти ја знаеш таа : Има глупи луѓе, поглупи луѓе и НАВИВАЧИ НА БИЛАН
7 титули броевте во Лига на шампиони.
А вие неможевте да тепате без помос на судовите едно скудето.
реците фала Моџи и вие видовте што е да си шампион.
Ние секоја втора година гледавме титула во лига на шампиони а секоја финале.
Ај сега немој да ги влечес зборовите од кај јазикот. Биди мирна
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Незнам само кај беше 2 години кога гол ни немаше ШИТЛАН дадено , најмногу сакам вакви како тебе што провоцираат во фан клубови па после ги нема 4-5 месеци .
Оди шетај си во твојот фан клуб не провоцирај оти ја знаеш таа : Има глупи луѓе, поглупи луѓе и НАВИВАЧИ НА БИЛАН
Си забораил да ја пишеш и последната група во која воедно спаѓаш и ти ебати кретенот..
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Си забораил да ја пишеш и последната група во која воедно спаѓаш и ти ебати кретенот..
Остајги никола, сега се скриле во глувчија дупка, ама не ги собира сите и некој останал овде да го јаде мачката.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Од кај никнуваат бе? Ljube AC Milan, PATO_007, Milan-Ibra и уште стотина вакви... :S


ps. Ево уште еден овај погоре... :S
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
Два профила за една вечер или ново хит име за никнејм !? :pos:
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
ПОВИК ДО СИТЕ ФАНОВИ НА МИЛАН И ЈУВЕНТУС, КРЕИРАЈТЕ СПЕЦИАЛНИ ПРОФИЛИ ЗА НАПАД НА КОМСИВКИВЕ.
Не ги собира ништо. замрзнати до -9
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom