Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.080
Абе миланези не се палете,ако имате нешто паметно да пишете пишувајте ако не гитла од тука! Незнам што се палите толку кога лани го изедовте како мали деца, имате поздрав од кошмарот Мурињо!
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Абе миланези не се палете,ако имате нешто паметно да пишете пишувајте ако не гитла од тука! Незнам што се палите толку кога лани го изедовте како мали деца, имате поздрав од кошмарот Мурињо!
Лани,прехлани,пред 3 години,пред 4,пред 5 ......
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ај миланези ај бе гледајте си таму работа во вашиот фан клуб..конечно видовте сонце по 5 години да сте пред нас и да можите да ни се ситите ..ама вие па ја претеравте..што требаше ние да правиме лани кога освоивме све живо диво..да ви се курчевме во фан клубот..па и вие не сте ништо подобри од Јувенташите со нивните 9999999 скудета кои само си ги споменуваат кога ќе се фатени во тесно и мислат дека ќе не замолчат со нив...МЕНЕ ИСКРЕНО МЕ БОЛИ КУРОТ ДЕКА ВИЕ ИМАТЕ 7 ЛИГА НА ШАМПИОНИ ТИТУЛИ КОГА НИЕ ПАК ЌЕ ОСТАНИМЕ ФАНОВИ НА ИНТЕР ..и ако мислите дека не замочивте со таквите детски фрази ве жалам..Никола барем ти си еден од пострарите во форумот..прибири си ги децата од твојот фан клуб да не брчат многу оти печени се за банови...!
 
Член од
21 ноември 2010
Мислења
7
Поени од реакции
0
Сега ве гледа специалниот и неможе да се до насити , како вашата кивла ве резили, да не можете едно ТВЕНТЕ и КИЕВО да победете.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
ПОВИК ДО СИТЕ ФАНОВИ НА МИЛАН И ЈУВЕНТУС, КРЕИРАЈТЕ СПЕЦИАЛНИ ПРОФИЛИ ЗА НАПАД НА КОМСИВКИВЕ.
Не ги собира ништо. замрзнати до -9
Овој ќе го гласам за јузер на годината, отвора борби во виртуелен свет :buum:

--- надополнето ---

Syn среди ова останатово.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
еј оставете го овај селанецот вибра да коментира не му обврнувајте внимание така можеби ќе му текни да си замини....
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Ај миланези ај бе гледајте си таму работа во вашиот фан клуб..конечно видовте сонце по 5 години да сте пред нас и да можите да ни се ситите ..ама вие па ја претеравте..што требаше ние да правиме лани кога освоивме све живо диво..да ви се курчевме во фан клубот..па и вие не сте ништо подобри од Јувенташите со нивните 9999999 скудета кои само си ги споменуваат кога ќе се фатени во тесно и мислат дека ќе не замолчат со нив...МЕНЕ ИСКРЕНО МЕ БОЛИ КУРОТ ДЕКА ВИЕ ИМАТЕ 7 ЛИГА НА ШАМПИОНИ ТИТУЛИ КОГА НИЕ ПАК ЌЕ ОСТАНИМЕ ФАНОВИ НА ИНТЕР ..и ако мислите дека не замочивте со таквите детски фрази ве жалам..Никола барем ти си еден од пострарите во форумот..прибири си ги децата од твојот фан клуб да не брчат многу оти печени се за банови...!
Неможам јас да ги приберам ,а и веќе е касно за прибирање сам си призна за дуплиот јузер така да ќе иде перманентно... :)

--- надополнето ---

ПОВИК ДО СИТЕ ФАНОВИ НА МИЛАН И ЈУВЕНТУС, КРЕИРАЈТЕ СПЕЦИАЛНИ ПРОФИЛИ ЗА НАПАД НА КОМСИВКИВЕ.
Не ги собира ништо. замрзнати до -9
Брат напрај 35 јузери и гласај на анкетата во сериа а да ги поминеме комшиите во гласови :vozbud:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
А предлог за нов ник да му даде некој... ибрашто !?.. :pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.080
После 5 години прво место за Милан и малце поголема разлика во однос на Интер,па кога ке размислам ги сфаќам миланезиве и нивните комплкеси на форумов
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Ќе си отиде од милан џабе им се никовите и имињата вибра тигра..........
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom