Suspender
Поени од реакции
21

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А
  Во лозово кој води друже ?
  Се собира групата INTERISTI VELES....само во поголем број,разбрав дека близу до нас ке имало некој мајмуни за Man Utd...само да не не фатат на лоша нога оти ке ги гази возот!!! VELES SIAMO NOI!!!! FORZA INTER!!! Поздрав до сите INTERNISTI на форумов и нека се зголемува групата ширум Македонија!!!!!
  А
  другар тешко да дојдам во среда од две причини.
  првата-сите сте постари од мене не се вклопувам во срединава само 18 год иам.
  втората-може инфаркт да ме мавне таму оти јас сум болен интериста :)
  ok malce da vnesam vedrina a ne samo politika ok e neka go izbrishat postot a vo sreda ke bideme i poveke :D
  А
  човек не на темата бе немој! :)
  друг муабет се води таму за интер дојди на фан клуб интер или на пп пиши ми ке се договориме.
  мило ми е што гледам интериста од велес на форумов.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom