Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
Јас платив 50 евра на Интер, и очекувам сигурна победа во Верона против Киево. Коефициентот за победа на Интер беше 1,99. Па едно е сигурно- добивам, или ќе добиам 50 евра, или ќе гледаме Интер без Бенитез.
Па и да не победи интер со Киево пак Рафа ќе си остане на клупа барем до Твенте.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Па и да не победи интер со Киево пак Рафа ќе си остане на клупа барем до Твенте.
Ако и со Киево нема да победи тогаш, влогот ќе го дуплирам на 100 евра. Но имам претчуство дека Интер ќе го победи на Киево.
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ако и со Киево нема да победи тогаш, влогот ќе го дуплирам на 100 евра. Но имам претчуство дека Интер ќе го победи на Киево.
Си имал пари за фрлање,да почекаше барем една недела на 29 Класикото да го играше победа на гостинот.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Си имал пари за фрлање,да почекаше барем една недела на 29 Класикото да го играше победа на гостинот.
Овие пари што ги вложив за победа на Интер против Киево ги заработав од Милан, играв 2-ка против Интер и за вложени 32 евра добив 96 евра.
А за советот ќе те послушам за 29 ноември.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Па и да не победи интер со Киево пак Рафа ќе си остане на клупа барем до Твенте.
Ако не ги тепа Киево, тогаш Твенте ќе ги "тепа" сигурно... :icon_lol:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Јас платив 50 евра на Интер, и очекувам сигурна победа во Верона против Киево. Коефициентот за победа на Интер беше 1,99. Па едно е сигурно- добивам, или ќе добиам 50 евра, или ќе гледаме Интер без Бенитез.
Duman ne tipuvaj na pobeda na inter posto javno se otkaza od INTER na ovaa stranica.

 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Duman ne tipuvaj na pobeda na inter posto javno se otkaza od INTER na ovaa stranica.

--- надополнето ---

Васко, јас нереков дека нема да се кладам на Интер, не е исто да се кладеш и да бидеш фан.
Јас напишав се откажувам како фан на Интер.
Нормално е дека и понатаму ќе го гледам, ама несум негов фан.
А покрај Интер ги следам и Милан, јувентус, Реал Мадрид, Барселона, Челзи, Манчестер Јунајтед, Арсенал, Ливерпул, Баерн Минхен и во последниве две сезони на Манчестер Сити.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
епа пишуј у Тип на Денот темата ...ебати навивачот и ебати кладионичарот ...се клади против свој клуб - ГЕЈ !

--- надополнето ---

Не си ти тој што треба да го прашам што треба да пишувам, јас нема да бидам безобразен...
Но можам да ти ја скршам муцката, добро сум информиран које копиљачиште си ти.
Немој да ме мачеш да си ги извалкам рацете.
Затоа внимавај ...
Пораката шо ми стигна од Duman
:nesum:

E-Green Street Hooligans bruh \m/
 
Н

'Никола'

Гостин
Вжештена ситуација на странава, и едно време се убацува падобранецон од Јуве.:pos::pos::pos:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Јас платив 50 евра на Интер, и очекувам сигурна победа во Верона против Киево. Коефициентот за победа на Интер беше 1,99. Па едно е сигурно- добивам, или ќе добиам 50 евра, или ќе гледаме Интер без Бенитез.
Се изрезили пред сите тука и 100 евра стај џабе ти се оди навивај за Киево!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom