Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
хахаха.дете не треси зелени.значи вие до сега бевте шампиони затоа што сите останати екипи имале глупи тренери??????Иди легни си на школо си сабајле.
Ивица понекогаш стварно мислам дека ти всушност не ми ги читаш постовите туку од памет си вадиш реченици или хипотетички ме разбираш што всушност ти аплицирам....просто едноставно е како можеше вакво нешто да ми реплицираш за толку едноставен пост што ти го напишав..очигледно е дека Бенитез прави глупости во Интер и поради тоа Интер е на исто рамниште со Јувентус во моментов, а не ги помешав другите тренери или другите тимови..читај малце да му се сневиди страмота е тоа што се бламираш........
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
ау ау копиљов колку е паметен.па вие до вчера ми ги мрсевте дека јуве местеле,не па ја да не можам да си кажам мислење.Или само интер ги глеаш па јадеш гомна за јуве само цело време.Како и да е види ја табелата.:smir:
Братче, јас да бев модератор до сега ќе имаше бан од темава.
Прво, не си од тоа дечурланата по 16 години (ваљда), свести се каде си, прочитај ги правилата. На наш фан-клуб имаме поголема слобода на изразување, ти немаш. Исто како што не може некој да влезе во фан клуб Јувентус и да те нарече копиљ.
Син, сериозно, уште???
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.049
Хипотетички ... преголем збор за Ивана Нероазуро, пробај нешто поедноставно.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Ивица понекогаш стварно мислам дека ти всушност не ми ги читаш постовите туку од памет си вадиш реченици или хипотетички ме разбираш што всушност ти аплицирам....просто едноставно е како можеше вакво нешто да ми реплицираш за толку едноставен пост што ти го напишав..очигледно е дека Бенитез прави глупости во Интер и поради тоа Интер е на исто рамниште со Јувентус во моментов, а не ги помешав другите тренери или другите тимови..читај малце да му се сневиди страмота е тоа што се бламираш........
Ти си срамота шо мислиш дека си којзнае колку паметен.Викаш дека интер се таму кај што се ради тренерот.Шо треба сега јас да те убедувамд ека јуве лани прехлани и пед тоа биле подобри од интер,ама дека ферара,раниери и закерони биле криви за тоа шо интер биле шампиони.Дај молим те преиспитај се шо збориш малце.И помори се дека сте дрводелци моментално освен ето.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Хипотетички ... преголем збор за Ивана Нероазуро, пробај нешто поедноставно.
Ами Хипотетички е спротивност за Буквално и не знам како да му реплицирам на 23-годишниот? Ивица во случајот на неговите смешни постови!:toe:

--- надополнето ---

Ти си срамота шо мислиш дека си којзнае колку паметен.Викаш дека интер се таму кај што се ради тренерот.Шо треба сега јас да те убедувамд ека јуве лани прехлани и пед тоа биле подобри од интер,ама дека ферара,раниери и закерони биле криви за тоа шо интер биле шампиони.Дај молим те преиспитај се шо збориш малце.И помори се дека сте дрводелци моментално освен ето.
Јас не мислам дека сум паметен..јас па мислам дека сум скроз глуп бидејќи најдов со тебе да се расправам и тоа на форум а утре имам еден куп обврски...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Јас не мислам дека сум паметен..јас па мислам дека сум скроз глуп бидејќи најдов со тебе да се расправам и тоа на форум а утре имам еден куп обврски...
Фајнали :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ивица братче..олабај малце не мора на се да се палиш..знаеме дека немаш доволно капацитет во твојот мозок за да реплицираш на одреден дел на постови но не мора дотолку далеку да стигнуваш и да почнуваш со навреди..конкретно на модератор ..биди примерен да му се сневиди.!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.049
Ивана има понуда од мене, фејст ту фејс, у фаца да ми го каже истото, Скопје не е Њујорк, еднаш ја изигнорира, сега по ПП може комотно уште еднаш да ја прочита зашто и таму го поти ...
Од темава секој нареден пост ке му биде тргнат, а утре и ке биде баниран, освен ако не го поти вечерва па да ја тргнам на недела дена од цел форум.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Syn не биди и ти дотолку арогентен во одлуките...сега ќе нема кој да не смее и да ни го живнува фан клубот со глупости:tv:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Ивана има понуда од мене, фејст ту фејс, у фаца да ми го каже истото, Скопје не е Њујорк, еднаш ја изигнорира, сега по ПП може комотно уште еднаш да ја прочита зашто и таму го поти ...
Од темава секој нареден пост ке му биде тргнат, а утре и ке биде баниран, освен ако не го поти вечерва па да ја тргнам на недела дена од цел форум.
Фајнали :pos:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Што е смешно бе, некој дошол да си лечи комплекси, и го избркаа неизлечен, ти се смееш.
Па фајнали се реши Син бе, тоа се смеам. Ја не знам од каде толку толеранција овој си го бара, Син брише ли брише, и фајнали му прекурчи... :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Што е смешно бе, некој дошол да си лечи комплекси, и го избркаа неизлечен, ти се смееш.
Ги немаше Кире и Деко ..тие требаше да го превземат случајот со Ивица..вака мене ме оставија Syn и Iosono да војувам сам против чудовиште:pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom