Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.049
Мацари ? Со неговиот 343 систем ? Подобро Бенитез да остане отколку Мацари да седне тука. :)
Чекајте сеа, у незавидна ситуација се, Бенитез останува со оноа апла тенка линија на која ке гази за отказ, и нерешено со Киево ке го отпушти, многу многу мизерна ситуација е ова, од една страна го нејкеш у тим од друга сакаш тимот да победува а знаеш дека кифлава не е за Интер.
Па дури и по некоја луда веројатност да влезе у серија на победи, пак, НЕ Е ЗА ИНТЕР, затоа и не треба многу да се размислува за отказ негов, т.е., треба само да се седне утре и да се договори кој ке биде наследник негов и тука да се троши време на мозгање, а отказов за дебеливо да биде у 1 потег, со бајата крофна на која ке има декорација со оние благине минијатури што ги ставаат на нив со зборот '' отказ '' на италијански ...
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Molci mu tekna na Morati:

"I didn't really like anything, not just the build up which was poor. We did not do enough to deserve the win", declared Massimo Moratti to Sky Sport upon leaving the 'Meazza' stadium. "It would seem difficult to go on like this. I don't think we suffered Milan's play, it seems more to me that we didn't play" concluded the Inter Chairman.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.049
Ок, опоменат е дечкото за бан, бришени се постовите, нов член е па мораше со ваков превид иако апла очигледно беше дека му се тргнати постовите, гарант приметил ...
Нејсе, терајте онтопик без провокации и слични срања.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ах бе Syn колку се мачев да му реплицирам..посебно првиот пост со сликата:pos:
 

JUVE_Ultras

Ragazzo della piazza
Член од
22 септември 2010
Мислења
2.451
Поени од реакции
3.968
Глеам барате замена за Бенитез,па еве еден предлог :pos:
Коа го шутнаа Ферара сакав овој да дојде у Јуве,али тргнавме по Зак:tapp:.Сеа мислам дека е селектор на Ирска:smir:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.049
Имам преголема почит за Трап, али јок, не дека е лош или нешто слично но мислам дека му е време за пензија, имаше и здравствени проблеми пред некое време, знам и Интер преку официјалниот сајт му посакаа да се опорави ( ова дур Мур беше тренер ) така да не верувам дека повторно ке се нафаќа да води клуб ...
 

Бавариа

ГЕМИЏИЈА ОД ВЕЛЕС
Член од
16 март 2010
Мислења
189
Поени од реакции
10
дефинитивно се докажува дека Бенитез не е за во екипа како Интер,ако Бенитез беше квалитетен тренер и Ливерпул ќе освојуваа титули...
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Абе Syn шо се педерчиш????Шо ми тргаш постови?Не наврдеив никој колку шо знам.ако си нервозен имаш диазепам,лексилиум,пар други ствари за смируење.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ивица улав или или каков си?..зарем не гледаш дека скоро сите го признавме пасолутно заслужениот пораз од Милан и никој ништо не се бунеше за натпреварот..само што ваш фан дојде тука провоцираше и ние му вративме со иста мера..што требаше да правиме да не му реплицираме???..јас мислам дека сега сме 2010 и каде бевме пред Калополи знаеме на времето со Роналдо,Џоркаеф,Симеоне,Заморано кога титулите ги добивавте на тацна од ФИЦГ.....!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.746
Поени од реакции
44.049
Абе Syn шо се педерчиш????Шо ми тргаш постови?Не наврдеив никој колку шо знам.ако си нервозен имаш диазепам,лексилиум,пар други ствари за смируење.
Како бе што тргам оттргнат еден ...
Сакаш да го вратам првичниот пост и да ти ги постирам правилава кои важат за фан клубовиве ?
Не глуми лудило, врати се од таму кај што си дошол и не го поти, убаво ти рекоа, ако си станал фан на Милан ок, еве, ти признаваме и тебе, заслужено изгубија Интер, али постот ти беше крајно непотребен и дебилен ко и оној вчера дека Рома ги купила судиите ( што е апла смешно и малоумно и наиде на добра смеа кај дел од форумов ), ја не видов некој тука да НЕ ГО ПРИЗНАЕ ОВОЈ ПОРАЗ и да рече Интер незаслужено загубиле, нит видов причина за твоето генерализирање дека некој тука не го признал поразот, ова е една од МНОГУТЕ потврди за тоа дека ти размислуваш како дете од 10 години, а не ко човек од 23, жалам, ама тоа е суровата вистина за тебе и твојата тажна реалност.

Ке те молам, бар од темава, поштеди не од твоите бисери и не го шири дебилизмот бар тука, зашто ко што гледаш истиов на темава не е добредојден, а и ептен сеир ке ти се испука па многу ке ти дојде деновиве ...

Ајт !

--- надополнето ---

Ивица улав или или каков си?..зарем не гледаш дека скоро сите го признавме пасолутно заслужениот пораз од Милан и никој ништо не се бунеше за натпреварот..само што ваш фан дојде тука провоцираше и ние му вративме со иста мера..што требаше да правиме да не му реплицираме???..јас мислам дека сега сме 2010 и каде бевме пред Калополи знаеме на времето со Роналдо,Џоркаеф,Симеоне,Заморано кога титулите ги добивавте на тацна од ФИЦГ.....!
Ова ко на мравојад да му објаснуваш, мада таму постои веројатност да те разбере ...
Не се труди.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Она со рома каде што ги потплатила судиите беше епик од страна на Ивица..мислам секоја чест на таква тресната глупост од 23-годишен човек!:toe:
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Она со рома каде што ги потплатила судиите беше епик од страна на Ивица..мислам секоја чест на таква тресната глупост од 23-годишен човек!:toe:
ау ау копиљов колку е паметен.па вие до вчера ми ги мрсевте дека јуве местеле,не па ја да не можам да си кажам мислење.Или само интер ги глеаш па јадеш гомна за јуве само цело време.Како и да е види ја табелата.:smir:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
ау ау копиљов колку е паметен.па вие до вчера ми ги мрсевте дека јуве местеле,не па ја да не можам да си кажам мислење.Или само интер ги глеаш па јадеш гомна за јуве само цело време.Како и да е види ја табелата.:smir:
Јас не ''јадам гомна'' за Јувентус скоро никогаш а и не се замарам со вас бидејќи немам комплекси како ти што имаш од Интер...само што ги пцујам кога ќе ме зафркнат вкладилница иначе nothing personal man:smir:....Како и да е ја погледнав табелата и нормално дека ќе се израдувате дека имате исто бодови колку Интер а тоа е не поради вие што се којзнае колку добри туку поради крофната што седи на клупата на Интер...а поимот ''местење'' ти толку го разбираш што го потенцираш баш тука ама ајде толку памет ти дале па сега најде да ни попуваш тука..опшутисе малце и релакс!
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Јас не ''јадам гомна'' за Јувентус скоро никогаш а и не се замарам со вас бидејќи немам комплекси како ти што имаш од Интер...само што ги пцујам кога ќе ме зафркнат вкладилница иначе nothing personal man:smir:....Како и да е ја погледнав табелата и нормално дека ќе се израдувате дека имате исто бодови колку Интер а тоа е не поради вие што се којзнае колку добри туку поради крофната што седи на клупата на Интер...а поимот ''местење'' ти толку го разбираш што го потенцираш баш тука ама ајде толку памет ти дале па сега најде да ни попуваш тука..опшутисе малце и релакс!

хахаха.дете не треси зелени.значи вие до сега бевте шампиони затоа што сите останати екипи имале глупи тренери??????Иди легни си на школо си сабајле.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom