Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.044
Oвој Вивиано би го вратил и у прв тим би го ставил без око да ми трепне ...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Oвој Вивиано би го вратил и у прв тим би го ставил без око да ми трепне ...
И ја тоа викам, јуни е идеално време за замена: Цезар сеуште има цена, а Вивиано е пола наш и веќе е топ-класа. Секое чекање ќе биде загуба за Интер: цената на Вивиано ќе расте, на Цезар ќе паѓа. Јас уште еднаш ќе кажам, многу го ценам Жулионе, ама искрено во моментов не е ништо подобар од Вивиано.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Не е за да не ни одговара, се си е во ред. Ама Вивиано е помлад, репреентативец на Италија и пола во сопственост на Интер. Прашање на време е кога ќе брани за нас.

--- надополнето ---

Ејјј па и вие се нешто не ви одговара.

:zver:
P.S. "Nessun Dorma" :music2:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Тоа пошо ја го чекав Ѓубрентус т2ДА (значи само да ДАДЕ гол) на ливче за пари .... курветини !!!!!!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.044
Aбе, дај ти се молам не ги играј Интер веќе, сериозен сум ...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
И јас ги чекав Јувентус и изгледа според ливчето само тие ме заебаја бидејќи онај антиталентот Јакинта не знае пенал да шутни....!
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.745
Поени од реакции
44.044
^ И онака благе везе од пенал немаше така да и правдата беше задоволена, реакцијата на Вивиано по одбраната кога се упати кон судијата беше прајслес. Ама битно се фатија минатото голо за '' пеналите '' што не беа досудени контра Интер, aли овие незнаат поклон да искористат, тука е разликата. :(
 

Bianconero vero

Il Capitano
Член од
10 ноември 2008
Мислења
9.224
Поени од реакции
8.093
^ И онака благе везе од пенал немаше така да и правдата беше задоволена, реакцијата на Вивиано по одбраната кога се упати кон судијата беше прајслес. Ама битно се фатија минатото голо за '' пеналите '' што не беа досудени контра Интер, aли овие незнаат поклон да искористат, тука е разликата. :(
Можеби пеналот беше поклон, не викам не, ама затоа во второ не беше досуден чист пенал над Јакинта. Со тоа што не беше досуден, судијата и се искупи на Болоња за грешката во прво полувреме.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Уште на научивте дека Јуве не се игра на ливче барем овие 4 години,мене ме преебаа многу пати и си ја научив лекцијата!! Вечер си ја чекам Интер за пари,колку е слатко кога омилениот тим го чекаш за пари:)
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Можеби пеналот беше поклон, не викам не, ама затоа во второ не беше досуден чист пенал над Јакинта. Со тоа што не беше досуден, судијата и се искупи на Болоња за грешката во прво полувреме.
Среќа што не ви свирнале уште еден пенал ондак... Ептен е срамота 2 пенала да се утнат на иста утакмица. Сте се спасиле... :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Едит: Кире бе... Зошто праиш вака...
Народе, очекувајте нервози вечерва...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Можеби пеналот беше поклон, не викам не, ама затоа во второ не беше досуден чист пенал над Јакинта. Со тоа што не беше досуден, судијата и се искупи на Болоња за грешката во прво полувреме.
Не е важно на крај краева... и јас чекав да тепате ја имав на ливче, башка излажав еден куп луѓе на форумов да ја играат :) Се изнервирав што не фатив ама се радувам како играте, само продолжете така :)
 
M

mercenary

Гостин
Колку не има што не заебала Јубе? Едно десетина? :tv:
Ако,не се жалам,нека продужат да ме заебуваат...
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Иначе дечки ако погледнавте на резултатите ќе видите дека ПСВ му шлакна на Фејнорд 10 компири(претпоставувам за инает)..ех кога ќе се сетам на покерот што му го стегавме на Милан кога можевме многу повеќе да ги наполниме и да видам тогаш како ќе не гледаа(никогаш нема да му го заборавам тоа на Мур што покажаа милост спрема најлутиот можен ривал)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom