Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
6.676
Па баш на 14-15 секунда се гледа нервозното мрдање со глава на Матрикс, у стил губи ми се.

Остајте вие, апла е очигледно по овој момент дека едноставно не го мириса и тоа е тоа, мањебитно на крај краева.
Хаха,,,абе замисли колку бил окезен Матераци ,и викам дека не било во стил губи се туку во стил ,пази да не ми ја пореметиш маската :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.629
Поени од реакции
43.484
Баталете шали мали, Матераци по оној инцидент од пред 2 сезони очигледно дека сеуште си има некои свои нерасчистени сметки со Пандев. Со Ибра по поразот од Ливерпул гости исто беа у лоши односи по изјавата на Ибра, кога новинарите побараа да даде мислење за мечот а овој рече прашајте го Матераци ... па месец два беа у лоши односи.

Малоумно у секој случај.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.770
Добро, откако дојде Ибра до натпреварот со Ливерпул нити видовме нити слушнавме за проблем. После тој натпревар сигурно се заладиле односите но тоа е сосема друга ситуација. Сега дека нешто не е во ред помеѓу Матрикс и Пандев е само претпоставка. На снимката нема ништо, Пандев дојде се поздрави и замина, тоа е тоа.

Како и да е, ако има нешто ќе излезе на виделина, но чисто се сомневам.
 

Marso

Io sono INTERISTA!
Член од
22 јануари 2006
Мислења
1.456
Поени од реакции
311
сега е беља работа, се врати ето...... платата што ја зима не му дава на Пандев место во првите 11.....
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Не знам што плачат толку по тој несуден пенал, сакаа Цезар man of the match да е? Па му одбрани еден пенал, многу ке беше 2.
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Пандев со рака го бутна Матераци затоа така направи со главата :)
 

rider

Интераш
Член од
21 мај 2008
Мислења
158
Поени од реакции
3
АЈ ако може некој да ја стави сликата кога муринјо крева со раци го пали стадионот :pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
и уште нешто од струмица преку атлантис има организирање за ИНТЕР - Челзи :vozbud::vozbud:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
АЈ ако може некој да ја стави сликата кога муринјо крева со раци го пали стадионот :pos2::pos2::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
и уште нешто од струмица преку атлантис има организирање за ИНТЕР - Челзи :vozbud::vozbud:
Кажувај број на агенција или ако знаеш колку пари е
 

rider

Интераш
Член од
21 мај 2008
Мислења
158
Поени од реакции
3
Кажувај број на агенција или ако знаеш колку пари е
број незнам ама знам дека е 165 евра после ке дознам како што и ке ви пишам за повеќе информаци.
Во овие 165 евра мислам дека влегува превозот и картата.
Како што дознав ова го организира ГОРАН ПАНДЕВ!
 
R

Rigel Kent

Гостин
Баталете шали мали, Матераци по оној инцидент од пред 2 сезони очигледно дека сеуште си има некои свои нерасчистени сметки со Пандев. Со Ибра по поразот од Ливерпул гости исто беа у лоши односи по изјавата на Ибра, кога новинарите побараа да даде мислење за мечот а овој рече прашајте го Матераци ... па месец два беа у лоши односи.

Малоумно у секој случај.
Nekolku pati ja gledav snimkata i se gleda deka pandev dojde se gusna so grupata i go fukna na Matrix na zaebancija :) .Znaci nemase nikakvi neprijatelski gestovi. Mislam deka ja rascistiv ovaa rabota :)
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.687
Поени од реакции
3.644
Баталете шали мали, Матераци по оној инцидент од пред 2 сезони очигледно дека сеуште си има некои свои нерасчистени сметки со Пандев. Со Ибра по поразот од Ливерпул гости исто беа у лоши односи по изјавата на Ибра, кога новинарите побараа да даде мислење за мечот а овој рече прашајте го Матераци ... па месец два беа у лоши односи.

Малоумно у секој случај.
Не сум упатен, за што се работи ?
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Goalkeepers: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 22 Paolo Orlandoni.

Defenders: 2 Ivan Ramiro Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 39 Davide Santon.

Midfielders: 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 48 Lorenzo Crisetig.

Strikers: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautovic

Во полн состав за утре , да се знае кој е кој . И Ето е повикан
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom