Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.475
Поени од реакции
42.850
Море дај слики ваму.. не треси зелени..

Или го заборави во Скопје апаратот.. :pipi:
На фејс ги опнав сликите :D, тука јок, пиши ми име по ПП ке те најдам, мада повеќе внимание обрнав на снимање, не на сликање, али за аплоадирање на видеава ке ми треба некој ден плус. :)
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Шо викате за една собиранка деновиве на некое мирно место уз пиво и скара да сумираме што сме како сме, да споделиме емоции :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ова е најлошата варијанта. Зошто би сакале тренер кој знае само да рече: ЈУРИИИИИШ. Се надевам дека грешам, но не гледам ништо посебно во Пеп.
Еи еи шо така?
Он ќе има избор сеа, ќе може да бира од две варијанти:

1. "Прајте ко шо Мурињо ве учеше, кул сте"
2. "Дајте му на Милито он знае да сврши работа"

Ехеее ќе има и бекап тактика сега, као кога ние ги притиснавме со Меси. Прво ќе иде со "Дајте му на Милито он знае да сврши работа", а ако не бива, ќе искомбинира на полувреме со "Прајте ко шо Мурињо ве учеше, кул сте". Светска работа. : )
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
Значи реков ја уште кога ми го издрвивте по Барса, се додека не се освои Серија А ја си стојам на она што го зборев за него а по истото повлекувам Се што реков за него иако не гледам ништо лошо во делење на негативни критики.
А за ЛШ секоја чест, кога беше најпотребно конечно се истакна и тоа ненормално добро. Имав ебено добар агол у 18ти ред на источната трибина, 20 метри до терен, шутот на Робен ептен добро го начекав, интервенцијата беше ЕБЕЊЕ, до мене едни фанови на Баерн почнаа да се радуваат зашто апла беше очигледно дека топката ке заврши у гол, ударот на Робен беше мајсторски изведен али по парадата на Жулионе останаа зинати, се чудеа, а ја аритмија добив, ко и при ударот на Милер.
Али по кичмењето на Милито веќе полесно се дишеше, рутина беше остатокот од мечот, грмеше црно-синиот дел од Бернабе.
:pos: Пролистај поназад поставив една слика од Цезар од исто така супер агол и пишав дека треба да ја видиш сликата, и Иосоно ми реплицираше дека ти си имал подобар агол, како да знаел бе :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.382
Поени од реакции
6.452
Умрел Богдан, на михајлович татко му, нашите на вебсајт објавиле, уште да напишеле Our new head coach's father passed away....
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Значи Синиша потпишал за Фиорентина.Во Интер доаѓа КАПЕЛО!Ок е изборот.Продолжуваме кон нови титули!
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Браво, со оглед на тоа кои тренери имаме реални шанси да ги ангажираме, подобар избор од Капело нема. Очигледно му дошол паметот на Морати :)
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.382
Поени од реакции
6.452
Значи Синиша потпишал за Фиорентина.Во Интер доаѓа КАПЕЛО!Ок е изборот.Продолжуваме кон нови титули!
Одкаде е информацијава?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ај еден поздрав со песнава:

http://www.youtube.com/watch?v=gTWzHO2U7Dc


И најомилениот дел од песната:
E mi torna ancora in mente l'avvocato Prisco
lui diceva che la serie A è nel nostro dna
io non rubo il campionato
ed in serie B non son mai stato
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
и јас со нешто поголемо закаснување да се приклучам кон честитките (бев баниран)!
значи честито 3 титули и да се множат!!!
и да дадам едно мислење. незнам колку е вистина ова дека капело е новиот тренер на интер, но според мене тој е еден од 2 (2 е липи) кој е колку-толку соодветна замена за мурињо (нема такво како него!!!:nenene:)
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
За Михајлович прочитав на еден италијански сајт.За Капело сега ми напишаа на фацебоок едни пријатели од Италија,дека наголемо се зборува дека тој ќе ни биде нов тренер.
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
Zaebaniot, видеово со Мурињо и Матераци ти е крај, точка !

Инаку, ooolaff Липи беше тренер на Интер `99та или така нешто ама не напраи ништо позабележително
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Дали некој има информација кој од помошнициве заминува заедно со Мурињо ?!?!?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom