Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.482
Поени од реакции
42.866
Прегледај го приврзокот 29528Прегледај го приврзокот 29525

ЧЕСТИТО ТРОЈНА КРУНА!!!! Заслужено.... Финалето беше фантастично.... Имаше ли некои интераши од мк?
Ja бев, ако беше у групата со брат му на Пандев, гарант сме се виделе низ град, ја налетав у центарот на Мадрид на нив. :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ај бе да се собереме 15.000 и Мурињо ќе остане.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.482
Поени од реакции
42.866
А зошто никој не го спомна Рeј Хадсон? Гледам и за него се шпекулира, посебно во Англија.

Според кладилници, има еден од посериозните коефициенти за да стане новиот тренер на Интер
Рој Хоџсон, ја го спомнав, веќе го испробаа него во ерата на Рони, не фала, недај боже да стане овој тренер на Интер, веќе се отарасија од Миха, и овој мислам дека нема шанса да дојде пак во Интер. Најголеми шанси му даваат на Капело, Хидинк тешко дека би седнал на тоа место зашто знам дека стана тренер на Турција ако не се лажам, Гвардиола сега за сега е само фантазија.

Нека тераат на Капело и пуна капа. :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.482
Поени од реакции
42.866
@Syn: Го сакаш Пеп за тренер на Интер бе? :icon_lol:
Неможам да ти одговорам на прашањево од проста причина што у моја перцепција тоа е неизводливо во моментов. Не би имал ништо против, ама нема смисла да го спомнувам во ситуација кога истото е аналогно на фантазија, али еве, кога би бирал меѓу Капело и Пеп, ондак првиов без двоумење, ипак, за Италија станува збор, место каде фудбалот се игра и во, и вон теренот.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Абе еј доста се курчите ве молам,земавте Триплете и сега прашина ке кревате....ај тишина:pipi:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.530
Поени од реакции
5.538
Абе еј доста се курчите ве молам,земавте Триплете и сега прашина ке кревате....ај тишина:pipi:
А-C-A-B Додека беше баниран Интер освои 3 на круна а најважнато е тоа што освои лш после 45 години чекање,јас мислам ти беше малерот бидејки ти додека не беше баниран Интер никако да земеше лш барем во овие 2 години док си на Кајгана:pos2:
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
Zaebaniot, видеово со Мурињо и Матераци ти е крај, точка !

Инаку, ooolaff Липи беше тренер на Интер `99та или така нешто ама не напраи ништо позабележително
знам! сезона 1999/2000. тогаш голман беше перуци, блан, виери, југовиќ, доморо, гјоргатос, панучи, сидорф, роналдо, баџо, заморано и др.
и стасаа до финале на куп!
 

Слепо Црево

Оџачар Грла
Член од
26 мај 2007
Мислења
1.196
Поени од реакции
223
Абе еј доста се курчите ве молам,земавте Триплете и сега прашина ке кревате....ај тишина:pipi:
Губи се бе ајде, малер еден. Се шалам бато, добредојде назад аирлија нека е :)
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
А-C-A-B Додека беше баниран Интер освои 3 на круна а најважнато е тоа што освои лш после 45 години чекање,јас мислам ти беше малерот бидејки ти додека не беше баниран Интер никако да земеше лш барем во овие 2 години док си на Кајгана:pos2:
Абе гледаш не било до мене,до тебе било....отиде во Велес со димните и земавме титула :D
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Абе гледаш не било до мене,до тебе било....отиде во Велес со димните и земавме титула :D
Оооо,,, излезе од Хаг бе Јохан? Ај веклом бек... :)
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.530
Поени од реакции
5.538
Абе гледаш не било до мене,до тебе било....отиде во Велес со димните и земавме титула :D
Точно првпат идам во Велес и земавме титула,мн јако беше се славеше до сабајлее!!
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
а Мурињо на почетокот знаете што викаше дека имало барем 6-7 екипи подобри од Интер за освојување на Лига на Шампиони, и дека тешко ке ја освоел, ама ете ИНТЕР ја освои:vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom