Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
M

mercenary

Гостин
Незнам дали да ја уплатам single..голем баксуз бев на спортска...пред 2010,немав фатено 5 години :pos: (оваа година ми иде:turn:)
..Ќе стаам една симболична сума од 500,може среќа ќе му донесам на Интер...:turn:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ајде момци вечер нека ви е со среќа, па нека победи подобриот. Се надевам дека ке паднат многу голови, а стрелец на некој од нив ке биде и нашиот Пандев. Како и да е, со среќа зашто ке ви треба како на вас, така и на Германците.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.923
На Филе не му се допаѓал затворениот фудбал на Мурињо со кој им збрца 3 гола... И ја после го бранам човекот, не може да се запре со пристрасни коментари.
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
Пандев у прва !!!!

Дечки имате некој стрим од на пример SkySports што е нонстоп вклучен на лице место ?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Ајде вечер момци со срека нека ни е ,,па се надевам дека Интер ке не донесе до огромна радост.... Forza Inter! Forza Inter Fans Macedonia!

:smir:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Леле пристрасност и трескање глупости од Филе и елоквентната навивачка на Баерн.Замислете ќе сме го паркирале автобусот пред голот против Баерн.Навистина поголеми глупости немам слушнато.Зарем баерн е Барселона?Впрочем ќе напаѓаме со Ето Пандев и Милито а тие со Олич и Милер,па замислете ќе сме играле дефанзивно.
Ако ФИЛЕ има разбирање од фудбал,јас би бил МУРИЊО за него!
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
А зашто сега збори за женски фудбал пред финале на ЛШ? А и ги гледал утакмиците на на женскиве и клупски и репрезентативни, абе нека иде нека лаже друг, видел 2-3 клипчиња на youtube и сега е експерт и познавач...
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ах бе Филе,РОналдо на среќа ги шутирал слободните,немало мајсторија тука.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.923
Интер ќе го паркирал автобусот со Баерн :pos:

Kill me, kill me now... :)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Филе а најголем мочко ,,,професионалност ИЧ! LONG LIVE BRANKO THE LEGEND! се гледаме за саат време на плоштад ,,,,ајт
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom