Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Едит: Грешка, сега видов дека при пријавувањето имало цена :)

да да, ти се гледа во потписот...
Хахаха, е добро де, кога веќе имаме уште една утакмица, ќе си ја освоиме и таа :helou:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
Дечки сеа пополнив тоа за фан маицата али заборавив да напишам големина на маицата,сеа каде можам да го додадам тоа?Иначе сакам „ s „
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Дечки сеа пополнив тоа за фан маицата али заборавив да напишам големина на маицата,сеа каде можам да го додадам тоа?Иначе сакам „ s „
Нема во пополнувањето големина , долу требало да пишиш . Патем ," S " ќе ти биде мала , порачај си " M " :smir: . Ме интересира баш , маичкиве по пошта ќе ни стигнат или ?
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.674
Поени од реакции
6.084
Нема во пополнувањето големина , долу требало да пишиш . Патем ," S " ќе ти биде мала , порачај си " M " :smir: . Ме интересира баш , маичкиве по пошта ќе ни стигнат или ?
Брат финтата е што веќе пратив а не напишав што големина:toe:,сеа нз како да додадам а иначе нека биде М чим викаш дека ке биде мала С:toe:
 
Член од
28 март 2010
Мислења
1.310
Поени од реакции
377
Штотуку си порачав и маица и фан дрес.Вика успешно испратена нарачка.Само доле наместо да пишува 850денари + поштарина,пишува 0 денари.Незнам зошто.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.771
Конечно а? Зашто не напиша цена, луѓето ќе прашуваат и за тоа...
Има цена во нарачката, гледајте :)
И пишувајте ми по е-маил за ова не можам да стигнам да одговарам секаде :)

Едит: Грешка, сега видов дека при пријавувањето имало цена :)
Ете си видел џабе те корегирав...
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Овај е дресот? Зошто прочитав во коментарите не бил исти дресот ко маицата...
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.852
Поени од реакции
16.017
Вашата нарачка е успешно испратена

Ви благодариме што нарачавте.
Извршивте нарачка:
1x Фан - маичка
----
Вкупно: 250.00 Ден

За толку иам кеш:pos2:....али има време ќе порачам и фан дрес, само нема слика од дресот или ја сум ќорав :toe:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.771
Овај е дресот? Зошто прочитав во коментарите не бил исти дресот ко маицата...
Дресот е како што кажа Димитар (пошто тој е засолжен за дресовите не ги правиме во иста фирма со маичките...) сличен на овој на сликата, ама не ист. Не ставив слика за да не дојде до некоја забуна па после некој да се жали дека едно сме му понудиле, а друго добил.

Важно, квалитетни дресови се, во основа црни искомбинирани со сино. За повеќе информации, Димитар...
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.089
Поени од реакции
12.745
Дечки нарачав 2 маички па ме интересира коа би биле готови ?Кога ке ги добијам ?
Поздрав до сите и форца Интер!!!:smir:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535


LOVE IS IN THE AIR OOOOOOOOOOOOOOOO :back::back::back::back::back:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
И јас нарачав две маички само процедурата со парите сакам да ја дознаам и таа ме загрижува само..бидејќи сум нестрплив за тие маички:smir:...а иначе за големина мислам најдолу си пиши на пример XL итн...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.487
Поени од реакции
58.771
Дечки нарачав 2 маички па ме интересира коа би биле готови ?Кога ке ги добијам ?
Поздрав до сите и форца Интер!!!:smir:
И јас нарачав две маички само процедурата со парите сакам да ја дознаам и таа ме загрижува само..бидејќи сум нестрплив за тие маички:smir:...а иначе за големина мислам најдолу си пиши на пример XL итн...
Ја пошто си презедов обврска да ги пуштам сум загрижен дали ќе испаднат добри или ќе ме пцуете... вие се секирате како ќе платите :pos:

Кој си има поголема мака?
Ќе ви пратам податоци за уплата не се секирајте, да видам прво поштарините како се движат.

Иначе оваа недела збираме нарачки следната ги правиме и ги праќаме.
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Ви благодариме што нарачавте.
Извршивте нарачка:
1x Фан - маичка
----
Вкупно: 250.00 Ден

Wuhuuu!!! :vozbud:Da imase da birame od poveke dizajni toa ke bese uste podobro,znam deka porano smislivte edno dobri 15 maicki :) Kako i da e edvaj cekam da mi dojde ovaa,i dogovarajte se za finaleto da se zbereme!!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Ја пошто си презедов обврска да ги пуштам сум загрижен дали ќе испаднат добри или ќе ме пцуете... вие се секирате како ќе платите :pos:

Кој си има поголема мака?
Ќе ви пратам податоци за уплата не се секирајте, да видам прво поштарините како се движат.

Иначе оваа недела збираме нарачки следната ги правиме и ги праќаме.
Секој со маката:smir:...веќе неможам да издржам сега сакам:icon_frow:icon_frow
:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom