Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.781

Андреј: Слаби страни на Интер во моментов не ми текнуваат...


И одма публиката станува на нозе: Олеее, олеее, олеее, олеее, Интееер, Интееер... :pos:

Андреј: Најголемата опасност може да доаѓа единствено од грешките на играчите на Интер.

Овде исто, колку-сме-јаки факторот повторно ја подига публиката на нозе :pos:

Андреј: ...па гостување на Олимпико мислам дека ќе биде лесен залак.


На што Баже си вика: кој е бе овој Андреј?!!! :pos:

Андреј: Победа и ништо друго. Одлична можност за Занети, да почне да тренира кревање на пехари. 0-2, моја прогноза.

Добар крај, добар крај... :pos:


P.S.
Добар беше и Пупоне, посебно ми се допадна кога од сите играчи на Интер кажа дека би го земал Кварежма... Пупоне, да размислуваа сите ко тебе, Интер ќе цветаше одамна :pos:

Шала! :smir:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.398
Поени од реакции
6.521
Андреј: Победа и ништо друго. Одлична можност за Занети, да почне да тренира кревање на пехари. 0-2, моја прогноза.
:zver: - - мал збор за да се опише завршната реченица :smir:
 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Тоа за пехарите ми е превземено од некој член тука, да не се ќитам со туѓи перја. :)

Иначе, добар си беше Пупоне, само не знам што му требаше она со Маикон. :)
 

bojann1

desmosedici rr
Член од
7 ноември 2007
Мислења
1.234
Поени од реакции
41
Тоа за пехарите ми е превземено од некој член тука, да не се ќитам со туѓи перја. :)

Иначе, добар си беше Пупоне, само не знам што му требаше она со Маикон. :)
И јас кога ги гледав прашањата и викам, Рома е тапа на десната бековска позиција може да го земат Давиде Сантон гледано од реална перспектива со финансиската моќ која ја имаат. Но секако од навивачки аспекат зошто да не се цели кон Маикон кој важи за најдобар десен бек иако таков трансфер е еднаков на невозможна мисија исто како и преселба на Даниеле Де Роси во Интер ако по втор пат им го скршиме срцето на Римјанита за освојување на Скудето.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.488
Поени од реакции
58.781

Eto'o: "Hey, brother, you want to go to dinner on 22? Oh no, sorry, I can not because I have the Champions League final ..." :pos:

Ibrahimovic: "Very nice especially the fact that his brother called me because there are like. Shut up, let us not move ..."

Eto'o: "So you want to change those Barça, because you move less than Mijatovic. We call it the" pastoncillo the belen, "because you're a star but you do not move"

Ibrahimovic: "What I want to get change if they gave Inter a lot of pasta and also that Cameroon do not know how you call it ... ah, yes, it's you"

Eto'o: "You move less than Gasol in a closet ..." :pos:

Ibrahimovic: "I am a bit 'bigger than the others ..." :)

Eto'o: "Тhey want to change you for Villa..."

Ibrahimovic: "Do not allow it because I want to prove that I am the greatest. Let's see if they have the nose to change ..."

Eto'o: "If you got to do with the nose, for sure win you ... :pos: If you want to stay in the history of Barcelona you have to move a bit'..."

Ibrahimovic: "Stop, shut up, or I'll put the hoses as the other day ..."



Со Гугл транслејт, ама сепак... :pos:
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.876
Поени од реакции
8.732

Андреј: Слаби страни на Интер во моментов не ми текнуваат...


И одма публиката станува на нозе: Олеее, олеее, олеее, олеее, Интееер, Интееер... :pos:

Андреј: Најголемата опасност може да доаѓа единствено од грешките на играчите на Интер.

Овде исто, колку-сме-јаки факторот повторно ја подига публиката на нозе :pos:

Андреј: ...па гостување на Олимпико мислам дека ќе биде лесен залак.


На што Баже си вика: кој е бе овој Андреј?!!! :pos:

Андреј: Победа и ништо друго. Одлична можност за Занети, да почне да тренира кревање на пехари. 0-2, моја прогноза.

Добар крај, добар крај... :pos:


P.S.
Добар беше и Пупоне, посебно ми се допадна кога од сите играчи на Интер кажа дека би го земал Кварежма... Пупоне, да размислуваа сите ко тебе, Интер ќе цветаше одамна :pos:

Шала! :smir:

тоа го кажав од искусвото што го имавме со Бурдисо, а Мајкон ќе го добијам исто колку што Андреј ќе го добие Де Роси :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.634
Поени од реакции
43.498
тоа го кажав од искусвото што го имавме со Бурдисо, а Мајкон ќе го добијам исто колку што Андреј ќе го добие Де Роси :)
A Пизаро ? :)
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.876
Поени од реакции
8.732
Одлично.
А овој од Рома изглеа трема го фатило на почетокот :pos:
"(во счуајот Аквилани)"
"Рома ќе се бори на два фрона"
:pos:

требаше дечкото од Рома да си зацепи на светиниколски дијалект... па тогаш немаше ни да го разбереш :pos:
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Матрикс е најак посебно ножот.
 
U

UniqueGirl

Гостин
Ја се испричавам на мал упад вака.

Дечки , ве викнаа на свадба бе ? The Great ке има уникатна свадба :tv::tv:
Ти да не сааш една специјална уникатна покана у панел директива, па да пекаш после. :icon_lol:

Топ,Топ ...Ке доам со UniqueGirl :tv::tv:
*facepalm*
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.876
Поени од реакции
8.732
Конечно а? Зашто не напиша цена, луѓето ќе прашуваат и за тоа...

Андреј: Потополно е јасно дека Купот на Италија за фановите на Интер и не е толку важен како за фановите на Рома

:pos2:

да да, ти се гледа во потписот...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom