Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.547
Дечки дај да размрдаме малце со некоја квалитетна дискусија:smir:....Кога играме со Џенова??..претпоставувам ето ќе игра за да се врати барем малце во колосек..замислете еден гол БАРЕМ да даде колку ќе му се крени самодовербата:wink:...камби и суљо ќе имаат дозвола за да играат?.....
која квалитетна дискусија, се е исцрпено од дневниот ред :)
интересно е сега да читате фан клуб ббилан :) влеваат во филмови, сеа ја газат рома 2-3 разлика, интер кикснува со џенова, и готово го зимаат скудетото, а од понеделник натаму ќе читаме постови, гатузо глуп, патооооооооо врати се патооооооооо, нека идат у курац судиите на глупиот интер само му попуштаат итн. :)
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
која квалитетна дискусија, се е исцрпено од дневниот ред :)
интересно е сега да читате фан клуб ббилан :) влеваат во филмови, сеа ја газат рома 2-3 разлика, интер кикснува со џенова, и готово го зимаат скудетото, а од понеделник натаму ќе читаме постови, гатузо глуп, патооооооооо врати се патооооооооо, нека идат у курац судиите на глупиот интер само му попуштаат итн. :)
Нема врска,баш се срцки:kesa:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
која квалитетна дискусија, се е исцрпено од дневниот ред :)
интересно е сега да читате фан клуб ббилан :) влеваат во филмови, сеа ја газат рома 2-3 разлика, интер кикснува со џенова, и готово го зимаат скудетото, а од понеделник натаму ќе читаме постови,гатузо глуп, патооооооооо врати се патооооооооо, нека идат у курац судиите на глупиот интер само му попуштаатитн. :)
А ти очекуваш навивач на А.С. Мilan да се плаши од рома? Да не се надева на победа? Детски муабети ти се ова.Не се навредив како Миланез,ама можеш ти и попаметен пост да напишеш. :smir:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
Najverojatno Celzi ke bide bez Karvaljo za utakmicata so Inter,vcera imal povreda na kolenoto + na golot Hilario i so kapitenot koj ima eden kup privatni problemi, mislam deka realno 80% ni se sansite da pomineme na Stemford Bridge.Pozdrav do site i forzza INTER

Карваљо, Алекс, Босингва, Ешли Кол, Жирков, Есиен, Чех, Деко...

Од оваа предност повеќе неможете да посакате :toe:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.547
А ти очекуваш навивач на А.С. Мilan да се плаши од рома? Да не се надева на победа? Детски муабети ти се ова.Не се навредив како Миланез,ама можеш ти и попаметен пост да напишеш. :smir:
не се прави фраер и сам знаеш дека е така, пред дербито господ за јајца го фативте како ќе сте тепале и ќе го земете скудетото, па после една недела не можевте да се свестите како ве офцавме со 9 играчи.
и не се пали толку дека ќе ја тепате рома, впрочем биди среќен ако се вратите со бод од рим.
Карваљо, Алекс, Босингва, Ешли Кол, Жирков, Есиен, Чех, Деко...

Од оваа предност повеќе неможете да посакате :toe:
која предност, само чех сигурно нема да игра сите други имаат шанси да се опорават!
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
не се прави фраер и сам знаеш дека е така, пред дербито господ за јајца го фативте како ќе сте тепале и ќе го земете скудетото, па после една недела не можевте да се свестите како ве офцавме со 9 играчи.
и не се пали толку дека ќе ја тепате рома, впрочем биди среќен ако се вратите со бод од рим.
Не си ти крив,Интер те научил да осеќаш страв од противникот,јасно е.:raz:
а не гледам кај толку си читал дека сме летале за оваа со Рома?На некој друг форум? Кој навивач би кажал :Рома ќе не напуни? Тој треба да е будала...а ако го очекуваш тоа,ќе треба да почекаш уште долго.
Навивач на Милан од ниеднен клуб на светот не се плаши и има право да се надева на победа затоа што тоа е Милан. Ти немаш право некој да критикуваш што се надевал за победа,тоа си е негово,гледај си го Интер ти.Поздрав ,no reply pls :wink:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.547
Не си ти крив,Интер те научил да осеќаш страв од противникот,јасно е.:raz:
а не гледам кај толку си читал дека сме летале за оваа со Рома?На некој друг форум? Кој навивач би кажал :Рома ќе не напуни? Тој треба да е будала...а ако го очекуваш тоа,ќе треба да почекаш уште долго.
Навивач на Милан од ниеднен клуб на светот не се плаши и има право да се надева на победа затоа што тоа е Милан. Ти немаш право некој да критикуваш што се надевал за победа,тоа си е негово,гледај си го Интер ти.Поздрав ,no reply pls :wink:
има има реплај, од многу страв шо ме фаќа од вас ми се тресе..... ти знаеш што....
 
Член од
8 август 2008
Мислења
2.680
Поени од реакции
512
не се прави фраер и сам знаеш дека е така, пред дербито господ за јајца го фативте како ќе сте тепале и ќе го земете скудетото, па после една недела не можевте да се свестите како ве офцавме со 9 играчи.
и не се пали толку дека ќе ја тепате рома, впрочем биди среќен ако се вратите со бод од рим.

која предност, само чех сигурно нема да игра сите други имаат шанси да се опорават!
Есиен уште најмалку 3 недели
Кол до крајот на сезоната
Чех најмалку 2-3 недели (дури и да се опорави, неможе да игра без тренинг нели)

На крај краева, доволно ви е само Чех да не игра, со супер-Хиларио на голот :icon_mrgr
 

WESLEY 10

В А Р Д А Р Е Ц !!!
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.925
Поени од реакции
332
Момци, овој Кутињо по хитно да се земе, звер е играчов:vozbud:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Eто дава гол во Недела.

Става некој кладба? :)
Ајде со мене ја велам дека нема да даде се кладиме на носење аватар 1 месец ако се сложуваш. :D
 

Cuore |nter

inter4life
Член од
14 јануари 2010
Мислења
504
Поени од реакции
140
Момци, овој Кутињо по хитно да се земе, звер е играчов:vozbud:
ако го погледнавте цел клипов, припазете само колку е офанзивно бразилсково првенство, напаѓачиве имаат место за трчање, додавање, дриблинзи .... вакво шетање на 20-30м. од гол у Италија - нееее :pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom