Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Kolarov tra Lazio e Inter: 'Mi manca Pandev...'
На Коларов му фалел Пандев
Вели на Лацио проблемите почнале кога Пандев си отишол.
Друго им недостасувал на Лацио Пандев посебно на него присуството на Пандев било како лек за него.Вели проблемот на Лацио бил психички.
"Il nostro è un problema di testa, tutto è iniziato quando è andato via Pandev. Goran ci manca molto, soprattutto a me perché la sua presenza era la mia migliore medicina.
Инаку Коларов уште го нема обновено договорот.
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Бев на стадион (Македонија - Црна Гора) и бев пријатно изненаден од тоа што имаше многу Македонци со Интер дресови ,,, за момент се почуствував ко да сум на меаца :pos:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Бев на стадион (Македонија - Црна Гора) и бев пријатно изненаден од тоа што имаше многу Македонци со Интер дресови ,,, за момент се почуствував ко да сум на меаца :pos:
Ааааа карти си добил од Мирко Вучиник !!!:pos:
Најбоље...

Сигурно ти рекол нешто у стил,ај бе брат среди ми трансфер у Интер,не можам веке у Рома,доста ми е второ место секоја сезона,сакам малце да се осетам шампионски :icon_lol::pos::pos:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Бев на стадион (Македонија - Црна Гора) и бев пријатно изненаден од тоа што имаше многу Македонци со Интер дресови ,,, за момент се почуствував ко да сум на меаца :pos:
И јас бев и видов многу со шалови и дресови на Интер а највеќе се разбира дресови од Пандев:toe:,голот го даде малце на среќа по што голманот од што беше збунет не знаеше кај е топката:pos2:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Му се дерев на Мирко да го поздрави Бурдисо и да му пренесе дека не ни недостасува :pos:

Иначе секоја чест за inter.it

Pandev scores in Macedonia win

И јас бев и видов многу со шалови и дресови на Интер а највеќе се разбира дресови од Пандев:toe:,голот го даде малце на среќа по што голманот од што беше збунет не знаеше кај е топката:pos2:
А па да не зборам за голот на Црно Горците :pos: иначе тие што гледаа на ТВ...влезе топката или не?
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Мунтари стрелец за Гана против Босна веројатно игра шпиц:icon_lol:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Италија U21 - Унгарија U21 1-0 моментално , Балотели Стрелец

Едит : Сеа па пишаа Окака , изглеа се збуниле дека двајцата се црнци
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Арнаутович најдобар играч на Австрија против Данска гол и асистенција за Австрија.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Му се дерев на Мирко да го поздрави Бурдисо и да му пренесе дека не ни недостасува :pos:

Иначе секоја чест за inter.it

Pandev scores in Macedonia win



А па да не зборам за голот на Црно Горците :pos: иначе тие што гледаа на ТВ...влезе топката или не?
Барем да изиграше појше од 60 минути на еден натпревар, има на насловна да го ставеа.

Маcedonian striker Goran Pandev has played a full match.
:vozbud:

Инаку денес Аргентина да си ја гледате.:pipi:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Многу геј моменти има на сликите :( почнав да се сомневам во Балотели :)

Шала на страна мислев дека повеке ке покаже денес за да добие шанса и за сениорите но сепак Липи највероватно нема да го смета како дел од Италијанската екипа на Светско.

Здравје за 4 години :)
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Бев на стадион (Македонија - Црна Гора) и бев пријатно изненаден од тоа што имаше многу Македонци со Интер дресови ,,, за момент се почуствував ко да сум на меаца :pos:
Еј да, и јас баш тоа приметив, многу Интер дресови :)

п.с. Што не ми се јави кога ти кренав рака бе? :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom