Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Снајдер одигра 90мин за Холандија во победата од 2:1 против Америте. Токму над него беше направен пеналот за водечкиот гол!

Ето одигра 90мин. за Камерун против Италија. Еве ја оценката:
Eto'o: 6 - Much more dangerous of the two strikers and was closely marked by defenders who know him well, and as such the Inter man had little sight of goal.

Самуел одигра 90мин. за Аргентина која ја совлада Германија со 1:0. За жал не беше стрелец Милито, тој го изгледа натпреварот од клупата!

Станкович одигра 45 минути на дуелот на Србија против Алжир. На полувреме беше заменет со Лекич!

Крхин одигра 15 минути во победата на Словенија над Катар на домашен терен!

На ова додадете ги 89те минути на Балотели за младинската италијанска репрезентација, голот на Мунтари против Гана, голот на Арнаутович за младата репрезентација на Австрија против Данска и голот на Пандев за победа на Македонија против Црна Гора!
:helou::helou::helou::helou::helou:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Еј да, и јас баш тоа приметив, многу Интер дресови :)

п.с. Што не ми се јави кога ти кренав рака бе? :pos:
Абе ја ти кренав али ти правеше авиончиња за да го погодиш линискиот судија :pos:

Дали тие што беа на стадион го осетија моментот кога за малце ке го погодеа судијата со авионче од хартија? Се крена огромна еуфорија ко да сме дале гол од 35 метра :pos:

Ах тоа авионче ги крена сите на нозе :)
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
Абе ја ти кренав али ти правеше авиончиња за да го погодиш линискиот судија :pos:

Дали тие што беа на стадион го осетија моментот кога за малце ке го погодеа судијата со авионче од хартија? Се крена огромна еуфорија ко да сме дале гол од 35 метра :pos:

Ах тоа авионче ги крена сите на нозе :)
ццц вие место да навивате авиончиња праите ах бее :)
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Снајдер одигра 90мин за Холандија во победата од 2:1 против Америте. Токму над него беше направен пеналот за водечкиот гол!

Ето одигра 90мин. за Камерун против Италија. Еве ја оценката:
Eto'o: 6 - Much more dangerous of the two strikers and was closely marked by defenders who know him well, and as such the Inter man had little sight of goal.

Самуел одигра 90мин. за Аргентина која ја совлада Германија со 1:0. За жал не беше стрелец Милито, тој го изгледа натпреварот од клупата!

Станкович одигра 45 минути на дуелот на Србија против Алжир. На полувреме беше заменет со Лекич!

Крхин одигра 15 минути во победата на Словенија над Катар на домашен терен!

На ова додадете ги 89те минути на Балотели за младинската италијанска репрезентација, голот на Мунтари против Гана, голот на Арнаутович за младата репрезентација на Австрија против Данска и голот на Пандев за победа на Македонија против Црна Гора!
:helou::helou::helou::helou::helou:

Го заборави Ален Стеванович кој играше за младите за Србија против нас,... не се покажа ништо посебно но пред се поради тоа што ние одигравме добро и не им дозволивме на Србите да играат...
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Абе ја ти кренав али ти правеше авиончиња за да го погодиш линискиот судија :pos:

Дали тие што беа на стадион го осетија моментот кога за малце ке го погодеа судијата со авионче од хартија? Се крена огромна еуфорија ко да сме дале гол од 35 метра :pos:

Ах тоа авионче ги крена сите на нозе :)
Да да најинтересно беше со авиончињата:pos2:,едно за малку ке го погодоше линиискиот судија и тогаш цел север се дереше ко божем гол сме дале :pos2:.Абе Македонска работа тоа ти е:toe:
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.104
Поени од реакции
12.773
Najverojatno Celzi ke bide bez Karvaljo za utakmicata so Inter,vcera imal povreda na kolenoto + na golot Hilario i so kapitenot koj ima eden kup privatni problemi, mislam deka realno 80% ni se sansite da pomineme na Stemford Bridge.Pozdrav do site i forzza INTER
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
К.Роналдо стил голот на Арнаутович Австриа Данска
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Дали тие што беа на стадион го осетија моментот кога за малце ке го погодеа судијата со авионче од хартија? Се крена огромна еуфорија ко да сме дале гол од 35 метра :pos:

Ах тоа авионче ги крена сите на нозе :)
аии брат...стварно за малце ќе го погодеше едно,му помина пред очи и овој мртов ладен..а позади на трибина ко пандев гол да даде :pos:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Дечки дај да размрдаме малце со некоја квалитетна дискусија:smir:....Кога играме со Џенова??..претпоставувам ето ќе игра за да се врати барем малце во колосек..замислете еден гол БАРЕМ да даде колку ќе му се крени самодовербата:wink:...камби и суљо ќе имаат дозвола за да играат?.....
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Дечки дај да размрдаме малце со некоја квалитетна дискусија:smir:....Кога играме со Џенова??..претпоставувам ето ќе игра за да се врати барем малце во колосек..замислете еден гол БАРЕМ да даде колку ќе му се крени самодовербата:wink:...камби и суљо ќе имаат дозвола за да играат?.....
Мунтари да, Естебан не. :uvo:
 

@ki

Whaaaa? :)
Член од
27 декември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
22
Само да се потсетите каква срцка имаме...

 

D-r-ot

од поликлиника
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.360
Поени од реакции
941
Eто дава гол во Недела.

Става некој кладба? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom