Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
зарем фабрегас не е паметен и интелигентен и не може да го води тимот?
според мене Фабрегас е 10 пати повеќе играч одошто балотели покажува дека може да биде.
балотели е на границата да стане најдобриот и најлошиот а каков темперамент има не верувам дека ке стане она првото.
јас лично во Балотели не гледам лидер нити сега нити во иднина!
Се зафркавав бе јас такви играчи како Балотели ич не сакам.Ако има таква понуда одма да го дадат па и да доплатат ако треба.Но проблемот е што нема вистина во тоа.Според мене Фабрегас ќе оди во Барса.Велат Туре ќе дошол во Интер уште Јануари.А интер се борел и за Агуеро со Челзи според аненомен извор од Атлетико се се тоа шпекулации.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
Ме зачуди трампата кога прочитав
И шо е најлошо е иницирана од Арсенал.
Фабрегас во моментов е сигурно далеку подобар од Виеира и Балотели.
Виеира одамна не е то шо беше а Балотели е многу нестабилен.
Доколку помини зделкава многу ќе се офајди Интер а Арсенал би изиграл мноогу глупаво.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
А бе не се замарајте ништо нема од тоа, ова е сега хајка на Балотели. Сантон помина веќе, паузира сега и не е интересен. Сега Балотели е Миланез, па го бара Арсенал, па утре - задутре Балотели ќе сака да игра за Арсенал итн...

Целата оваа работа е за да се внесе немир во екипата што би рекол Зоран Михајлов на времето :pos2:

Ич не губете време со тоа.


Рубин го реши првенството
така да многу растоварени ќе влезат во последниве две кола од групите на ЛШ. Ич, ама ич не сакам да мора да бркаме победа со нив. Зезната екипа...
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318

Рубин го реши првенството
така да многу растоварени ќе влезат во последниве две кола од групите на ЛШ. Ич, ама ич не сакам да мора да бркаме победа со нив. Зезната екипа...
Точно, јас сум да се осигураме во Барселона :)

Шала на страна, против Барса очекувам најмалку бод, што не е доволно за пласман на едно коло пред крајот. Како и да е, растоварен или не, Рубин мора да се победи, сепак за ЛШ станува збор.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Болоња - Интер, најава

P.S.

гледам имате земено отсуство од темава, ама во меѓувреме кој ќе најде добар линк од Justin нека го пастира, за да го прикачиме на сајтот и да пуштиме Live Chat.

Значи само од Justin, другите не можам да ги прикачам.
 

gos

Wrong
Член од
8 ноември 2007
Мислења
719
Поени од реакции
56
za denesniot natprevar ne se zamaruvam mnogu imame dobra prednost prema juve,mene strav mie protiv barsa
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.567
Поени од реакции
6.696
Се освен три бода на утакмицава ке биде големо изненадување,не верувам дека тоа ке се случи ипак појаки сме на сите планови.За жал нема да можам да ви се придружам во чатот дека ке ја гледам кај еден другар.Се надевам дека Арна ке добие шанса денес и мојот омилен Рики Кварезма :) (тешко за овој вториот)

Ке дискутираме накнадно... :)
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
Со оглед дека неделава имаат претежок испит у ЛШ, мене не би ме изненадил денес кикс или евентуално нареден викенд .
Нешто слично како со Рома, башка и националните селекции играа а ко што знам во Болоња нема голем број на интернационалци па немаат некои евентуални проблеми на физички план .

После она со Динамо :), купија неколку билети на нервен план кај мене, нерешеното со Рома ко да не се деси .
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
Ако има некој акаунт на бет365 може таму да го гледа натпреварот без никакви проблеми. Ја таму ќе си го глеам :toe::toe::toe::toe:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.534
Поени од реакции
59.077
Ако има некој акаунт на бет365 може таму да го гледа натпреварот без никакви проблеми. Ја таму ќе си го глеам :toe::toe::toe::toe:
Да ама за широкиве народни маси дајте некој линк од Justin да го ставиме.

Chat-ot е пуштен.
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
1.026
Поени од реакции
682
Ни Арнаутович ни КварезЖма не се на клупа.И еве му на Балотели шанса да игра како централен напаѓач па да видиме колку гола ќе даде :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.797
Поени од реакции
44.293
Такви беа и муабетите со Пирло, кој е овој нежниов, на ништо не личи и слично па после стана еден од најдобрите на своја позиција во Милан и еден од нивните клучни играчи, и нивни и на Италија . :toe:

Интер има патено ради таква деструктивна политика и носење на испробани материјали за големи суми, ова наводно ''тинтрање'' од страна на Мур сo детето не е случајно, ко што не е ни случаен интересот на Венгер па и овие наводни неизводливи шпекулации за трампа со Фабре . :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom