Фан Клуб Вест Хем Јунајтед

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.380
Поени од реакции
19.651
Си газиме :roker:
П.с.Шо се дешава со Арон Ленон :eek: ?
Боље игра на 35 у Евертон него на 25 у Тотенхем.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Не се дрогирај. Глеј шо играчи Сандерленд и Њукасл донесоа а глеј каде се .
Ако добро им иде 29 кола нема у последни 9 да се сменат за 180 степена. Прошлата со Тотенхем и оваа со Евертон се одличен пример.
Башка Вест Хем не игра ништо а Манчестер има дерби у Лига Европа (освен ако не сакаат да се посветат на Премиер Лига).
Сега кој се дрогира јас или ти? Еден тон вакви екипи ко Вест Хем имало и често вака завршувале. Пак уште директен пласман си планираше во ЛШ. :pos:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.380
Поени од реакции
19.651
Сега кој се дрогира јас или ти? Еден тон вакви екипи ко Вест Хем имало и често вака завршувале. Пак уште директен пласман си планираше во ЛШ. :pos:
Заради 2 утакмици и тоа со безвезе екипи Свонси и Стоук изгубија ЛШ па и ЛЕ и ја испаднав дека се дрогирам. А ако ги победеа овие две ке влезеа ,така да не беше толку нереална мојата прогноза .Ваква шанса пак тешко дека ке имаат кога сите екипи од топ 5 нема да бидат цела сезона у форма.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Заради 2 утакмици и тоа со безвезе екипи Свонси и Стоук изгубија ЛШ па и ЛЕ и ја испаднав дека се дрогирам. А ако ги победеа овие две ке влезеа ,така да не беше толку нереална мојата прогноза .Ваква шанса пак тешко дека ке имаат кога сите екипи од топ 5 нема да бидат цела сезона у форма.
И која и да е друга екипа која има некои калкулации дали за влез во европа за опстанок, на сите му фалат тие неколку бода кои ги бараат откако ќе заврши сезоната. Јас реков дека Вест Хем нема квалитет за топ 4 а еве ако Јунајтед не го освои ФА куп нема ни воопшто да играат Европа наредна сезона.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.380
Поени од реакции
19.651
Малку заебан распоред има периодов ама ако не се повреди антонио ќе има европа :icon_lol:
Антонио и предходно беше повреден па добро му одеше на клубот. Но секако дека без напаѓач тешко ЛШ.
Инаку нека продолжи променливоста кај конкурентиве (Лестер, Челзи, Ливерпул, Евертон) и може ќе улетаме на 4 место.
 
Член од
24 декември 2017
Мислења
81
Поени од реакции
117
“The 2021/22 season will be my 18th and final one as a first-team player at West Ham United.” Легендата уште една сезона
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.380
Поени од реакции
19.651
“The 2021/22 season will be my 18th and final one as a first-team player at West Ham United.” Легендата уште една сезона
Штета што не заигра ниту една утакмица за Англија за разлика од еден куп циркузанти.
Инаку овој е очигледно последен играч од старата класа на играчи што цела кариера ја поминуваат во еден клуб.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom