Фан Клуб Вест Хем Јунајтед

Член од
30 август 2012
Мислења
3.180
Поени од реакции
5.210

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.642
Поени од реакции
33.669
:oleee::oleee:

Ех да победеа барем една од Боурнемот или Лечестер , сега ќе беа на делба на првото место. :D Како и да е , мора бодови против послабите екипи ако сакаат нешто сериозно да изиграт сезонава. Следна со Норвич дома , овде мора да продолжат со серијата.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.398
Поени од реакции
19.705
Не се курчете бе :boksix:
Славен Билиќ не е Сем Алардајс па да се подебават сите со нас. Вас изгледа ни Клоп не ви помага :)
https://www.facebook.com/hammersbalkan/videos/vb.130683560422305/560590494098274/?type=2&theater[DOUBLEPOST=1455124004][/DOUBLEPOST]
Пoздрaв вo 121 минутa Нaреднa вo 1/8 финaле сo Блекбурн. П.с.Клoп пaк ќе гo фркни нештo
Заебани се Блекбурн. Немаат они голман како Мињоле.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.398
Поени од реакции
19.705
Челзи против Сотон одигра за нас . Уште утре и Арсенал против Јунајтед да одигра за нас и на добар пат сме да го освоиме 5тото место иако има уште 11 кола.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.398
Поени од реакции
19.705
Тешка утакмица со Евертон. Башка у гости. Следниве 2 месеца ке бидат доста интересни за нас зашто голема борба не очекува за 4-5-6 место.
Да се надеваме на пресврт.[DOUBLEPOST=1457199409][/DOUBLEPOST]
Тешка утакмица со Евертон. Башка у гости. Следниве 2 месеца ке бидат доста интересни за нас зашто голема борба не очекува за 4-5-6 место.
Да се надеваме на пресврт.
Зошто мора секогаш потешкиот пат да го одиме ? Сепак секоја чест .
Untitled.png
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.642
Поени од реакции
33.669
На 3 бода од директен пласман во ЛШ. :vozbud:

Темпираат форма баш во најдобриот дел од сезоната.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Море, кој пласман во ЛШ, кој директен пласман. Сега кога ќе ја фатат надолнината, нема да можат да закочат.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.398
Поени од реакции
19.705
Море, кој пласман во ЛШ, кој директен пласман. Сега кога ќе ја фатат надолнината, нема да можат да закочат.
Не се дрогирај. Глеј шо играчи Сандерленд и Њукасл донесоа а глеј каде се .
Ако добро им иде 29 кола нема у последни 9 да се сменат за 180 степена. Прошлата со Тотенхем и оваа со Евертон се одличен пример.
Башка Вест Хем не игра ништо а Манчестер има дерби у Лига Европа (освен ако не сакаат да се посветат на Премиер Лига).
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.180
Поени од реакции
5.210
Акo се врзaт нaреднo 2 пoбеди сo Челзи и Кристaл Пaлaс, дo крaј е све мoжнo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom