Фан Клуб Вест Хем Јунајтед

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
8.380
Поени од реакции
19.651
За малку и ЛШ можеа особено што Ливерпул и Лестер имаа падови сезонава. Башка да ги победеа тоа смрдените Њукасл ќе имаа 68 бода и ќе беа четвртти и еден бод пред Челзи.
Но и вака не е лошо со оглед на тоа дека почетните амбиции им беа топ 10.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.626
Поени од реакции
2.063
Сега ќе може да донесат и позвучни имиња. Не знам кој им е задолжен за трансферите, ама одлична работа завршил. Еве дел од шпекулациите поврзани со Всет Хем:

Screenshot_2.png Screenshot_3.png
 
Член од
24 декември 2017
Мислења
81
Поени од реакции
117
Сега ќе може да донесат и позвучни имиња. Не знам кој им е задолжен за трансферите, ама одлична работа завршил. Еве дел од шпекулациите поврзани со Всет Хем:

Прегледај го приврзокот 296105Прегледај го приврзокот 296106
За Johnstone пишува секаде дека се во преговори и има големи шанси да дојде , а Lingard им е приоритет бр1.Исто така пишува дека Moyes ќе има на располагање 75m фунти за трансвери , а сигурно ќе продадат 2-3 играчи прв на листа им е Anderson. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom