Фан Клуб: Вардар

Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
da ne ima nekoj problem da vleze na [линкот е тргнат] zasto nesto jas nemozam da vlezam pa da znam dali e nesto od kaj mene ili nesto e zebano so stranicata.:wink:

Забелешка од модератор: Рекламирање на една страна - посебно форум, не е дозволено. Доколку сакате да рекламирате добро би било и на тој форум (страна) поставите линкови од Кајгана или Кајгана форум.
Димитар
 

nozo.mk

Ultras Karpos Boys
Член од
6 септември 2007
Мислења
472
Поени од реакции
18
Не е проблемот од кај тебе.Утре повторно ќе работи форумот
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
ok fala za informacijata,a za linkot od drug forum stvarno neznaev ke se potrudam da ne mi se povtori drugpat :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.743
Поени од реакции
71.362
Daj be pisete sto novo ke se desava u VARDAR? Ke ima li nekoi promeni, ke se svikuva li sobranie za da se menja upravata?

VARDAR VO SRCETO, MAKEDONIJA VO DUSATA!!!!!!!!!!!
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
forumov pak zaebava daj be veke konecno da si najdeme nekoj asalen forum koj sto ke ni bide postojan i nema da ne zeza
 

Arioth

Purpletrator
Член од
20 февруари 2007
Мислења
527
Поени од реакции
82
Но немој на нашата престолнина да има пак по 76 навивачи на натпреварите
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.743
Поени од реакции
71.362
VARDAR ke gi kupat VUKELJA od Partizan i ZUNIOR od Pelister najverojatno. Ke gazime se pred sebe. Inace Rabotnicki izgleda se selat u Petrovec a ke imale organiziran prevoz za site fanovi.:) Konecno si go najdoa mestoto SITE NA NIVA :)
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
VARDAR ke gi kupat VUKELJA od Partizan i ZUNIOR od Pelister najverojatno. Ke gazime se pred sebe. Inace Rabotnicki izgleda se selat u Petrovec a ke imale organiziran prevoz za site fanovi.:) Konecno si go najdoa mestoto SITE NA NIVA :)
Ko prvo Rabotnicki ne se seli nigde , ko vtoro za razlika od Vardar za koi navivaat luge od Jurumleri , Kadrifakovo i tako dalje , za Rabotnicki navivaat samo od centar i ima nekolku od k.voda i 2-3ca od Aerodrom
 
П

Паспарту

Гостин
Ko prvo Rabotnicki ne se seli nigde , ko vtoro za razlika od Vardar za koi navivaat luge od Jurumleri , Kadrifakovo i tako dalje , za Rabotnicki navivaat samo od centar i ima nekolku od k.voda i 2-3ca od Aerodrom
епа ете ти ја разликата помеѓу вардар и работнички што за жал нема ни за 2 века да ја достигнете. барем биди искрен и кажи дека навиваат 10 души од центар, 3-4 од кисела вода и тие 2-3 од аеродром-е тоа се навивачите на работнички :kesa:
 
П

Паспарту

Гостин
VARDAR ke gi kupat VUKELJA od Partizan i ZUNIOR od Pelister najverojatno. Ke gazime se pred sebe. Inace Rabotnicki izgleda se selat u Petrovec a ke imale organiziran prevoz za site fanovi.:) Konecno si go najdoa mestoto SITE NA NIVA :)
вукеља пред неколку години беше еден од најголемите таленти во србија, а денеска :toe: мислам дека моментално игра во етникос ахна од кипар
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Ko prvo Rabotnicki ne se seli nigde , ko vtoro za razlika od Vardar za koi navivaat luge od Jurumleri , Kadrifakovo i tako dalje , za Rabotnicki navivaat samo od centar i ima nekolku od k.voda i 2-3ca od Aerodrom
Немој да чепкаш каде не ти е место. Вардар е општо Скопски клуб децении наназад (заради успесите стана градски а не маалски клуб). Со сета почит кон Работнички... но тоа е факт. Btw, ја сум од центар и знам уште најмалку 100 души кои се од центар и навиваат за Вардар. А да, знам и уште 2-300 кои се од други градски населби. :helou:
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ko prvo Rabotnicki ne se seli nigde , ko vtoro za razlika od Vardar za koi navivaat luge od Jurumleri , Kadrifakovo i tako dalje , za Rabotnicki navivaat samo od centar i ima nekolku od k.voda i 2-3ca od Aerodrom
Демек, Вардар се сељаци, а?
Кога Вардар ја освојуваше Југославенската лига, Работнички немаа дресови. Арно шо ве зема Трифун, иначе ова време ќе играа само на турнири по мал фудбал, и тоа ако ги викнеа.
 

THE_PIRAT

Avanti Formica atomica!
Член од
14 февруари 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
79
Е ова не ми се свиѓа во македонскиов футбал додека македонци со македноци се караат кој се сељаци кој не други ни ја зимаат лигава..обединете се
 

Kajgana Shop

На врв Bottom