Фан Клуб: Вардар

Член од
29 септември 2011
Мислења
1.597
Поени од реакции
1.251
Имаме ли право на трансфери? Со овие средства може да се донеде некое засилување.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.901
Поени од реакции
20.469
Тоа титулите што ги донесе нека им ги напика у гз на жена му и таа Маша или како и да се вика ќерка му.
Нема титула на светов што вреди толку за Вардар да дозволиме да пропадне.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
28.160
Поени од реакции
53.808
Исто така се прават напори да биде подмирен Новак... проблем создава што не се знае колку пари има земано на рака.
А можеме само да претпоставиме зошто баш сега Новак решил да си ги бара парите :)
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
2.880
Поени од реакции
4.509
А можеме само да претпоставиме зошто баш сега Новак решил да си ги бара парите :)
Мене ми е потполно јасно, а верувам и на добар дел од вас. Овие се тотални лудаци... не бираат средства како да го блокираат клубот.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
5.626
Поени од реакции
1.158
Драган Томовски кој моментално е директор во клубот објави на фејсбук дека Самсоненко не дава Вардар да тренира во Хиподром и акадрмијата кај стадионот ..

Срамота ова што му прави на клубот , и ти и академија носете се у курац за 3 години го уништи клубов ебате русинот
 
Член од
1 август 2015
Мислења
796
Поени од реакции
1.334
Сергеј е бизнисмен, знае што прави и ова го има предвидено. Вложил и не сака туку така да ги даде двата објекти. Се лакта со власта да продолжи со објектите на плоштад.
Вардар е заложник и највеќе трпи од ова.
 
Член од
4 септември 2019
Мислења
683
Поени од реакции
1.020
Сергеј им вика ќе ви ги дадеме на користење, ама напрајте договор за сметки, вработени и слично вие да плаќате.
 
Член од
1 август 2015
Мислења
796
Поени од реакции
1.334
Автоматски споено мислење:

Пак катарците се спомнуваат...
 
Член од
11 мај 2020
Мислења
104
Поени од реакции
241
Со верба во Џиџи и Бог напомош. :свиркам:

 
Член од
1 август 2015
Мислења
796
Поени од реакции
1.334
Шкупи,Шкендија и Ренова со поголеми ваучери од Вардар...
135K евра за Вардар, 100К помош од градот и да се соберат од карти уште 15К доаѓаме до буџет од 250К евра. Ова е доволно да се истурка полусезонава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom