Фан Клуб: Вардар

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.519
Поени од реакции
16.222
Нели гледате дека човекот има една цел или да биде attention whore или да провоцира, т. е. лечи комплекс, трето нема
 
Член од
1 август 2015
Мислења
880
Поени од реакции
1.656
Само да знаете дека ќе има од 7-10.000 турци... што локални, што од Санџак(Нови Пазар) и нормално од Истанбул.
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
Дали мислите дека за новиве играчи најзаслужен е Панчев ??? Јас се така мислам нешто
 

The King of Clay

Модератор
Член од
28 јануари 2012
Мислења
5.032
Поени од реакции
3.608
Квотава за Фенер да победи на утрешниот меч драстично падна од 1.80 на 1.44. На што би можело да се должи ова?
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Квотава за Фенер да победи на утрешниот меч драстично падна од 1.80 на 1.44. На што би можело да се должи ова?
Веројатно ради оставката на Седло на 2 дена пред натпревар, со тоа се пореметува тимот и припремите и сеа нов тренер ќе го превзема на ден пред натпревар со што многу хаотична и кризна делува ситуацијата кај Вардар.
 
Член од
17 август 2014
Мислења
3.582
Поени од реакции
5.505
Веројатно ради оставката на Седло на 2 дена пред натпревар, со тоа се пореметува тимот и припремите и сеа нов тренер ќе го превзема на ден пред натпревар со што многу хаотична и кризна делува ситуацијата кај Вардар.
Valjda Vasoski ke gi predvodi so Fener, glupo bi bilo ushte prv den Cede da go frlaat vo ogan.
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.106
Поени од реакции
3.952
Valjda Vasoski ke gi predvodi so Fener, glupo bi bilo ushte prv den Cede da go frlaat vo ogan.
И мене ми е малце избрзано на ден пред натпревар да го бапнат Чеде да ги води коа уште не ни тренирал со играчите и не го ни познава така добро тимот, и очекувам Васоски да ги предводи овие два дуели. Од друга страна па на УЕФА веќе го објавија дека Јаневски е нов тренер кој ќе го предводи тимот утре. Како и да е сигурно ради хаосот со тренерскава позиција е паднат коефициентот уште пониско за Фенербахче дека ќе победат

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.995
Поени од реакции
10.671
ради Седло е паднат коеф ама тоа нишо немора да значи, сигурно ке се игра ко што е договорено без драстични промени
дури може и подобри замени да напраи


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
3 мај 2014
Мислења
881
Поени од реакции
2.712
На Запад слушнав биле продадени повеќе од 2000карти, ако е така тоа би било одлично за групата! Вечер уште едно караван ќе се прави, нека живне малку Скопје!
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.225
Поени од реакции
36.223
На Запад слушнав биле продадени повеќе од 2000карти, ако е така тоа би било одлично за групата! Вечер уште едно караван ќе се прави, нека живне малку Скопје!
Џабе 2000 кога пола и више од нив седат и грицкаат семки. Така беше барем на Копенхаген. Кога не им ја даваат трибината на Комити за да можат да контролираат кој влага, така ќе биде. Не дека предходно немаше семкари ама ај...
 
Член од
25 јуни 2007
Мислења
2.307
Поени од реакции
1.134
Џабе 2000 кога пола и више од нив седат и грицкаат семки. Така беше барем на Копенхаген. Кога не им ја даваат трибината на Комити за да можат да контролираат кој влага, така ќе биде. Не дека предходно немаше семкари ама ај...
Друже како тоа би било изведено, осбено за цела Западна трибина која сега е поголема не е како порано. Сигурно нема да знаат кој ќе пее а кој не, а плус и како би се регрутирале нови луѓе ако само тие што се знаат би влагале.

Инаку не ми е касно блок 4 ќе бил тамон зона, кога секој можеше да купи карти за останатите блокови на Југ
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.061
Поени од реакции
3.844
Jа имам другар Турчин, болен е по Бешикташ и земал карти за југ, ама да навива за Вардар. Вика смрт за Фенер :D Ист е случајот и со навијачите на Галата.. така да не верувам да имаат гилема бројка турците, макс 1,500-2000 со се тие од Турција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom