Фан Клуб: Вардар

Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.043
Поени од реакции
2.713
Овој па овој па се знае и коа иде и коа не иде дава реферати ко извештај :D Бетер од Атанас Костовски си бе :D
Абе све ја му кажав затоа таков состав ни пиша :)
Денеска у Кратово многу јако гостување.Коа стигнавме ние со комбе што бевме седнавме у една кафана и коа се распрашав кој се што се луѓето што не ги знаев испадна како мала кајгана собиранка :) Скоро сите бевме освен ти и Saber.Ама тоа е здравје наредно гостување :)
Новата песна си грми.За видео ве молам да не напињате,ако биде се како што треба утре ке биде поставено.Поздрав и до провинцијалките од рекорд,ке се видиме некој ден коа ке ми дојде многу јако :)
И да не заборавам најважно:
OВА НЕ БЕШЕ ГЛАВНАТА ПРОСЛАВА.ГЛАВНАТА ПРОСЛАВА Е НА 23-ти ВАРДАР-МЕТАЛУРГ , А ПОСЛЕ УТАКМИЦАТА НА ШКОЛКА ВО ПАРК ДО РАНИТЕ УТРИНСКИ ЧАСОВИ
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Епа кога сте педери кога не кажувате дека сте нашле комбе, кој ви е крив што немате реферати од Кратово сега :P
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Појако гостување и појако навивање немало никогаш мислам ...
На терен беше циркузи кога влеговме ко ретардирани трчаме се радуваме вовчиња праиме ...
Oд фудбалерите мислам се земавме кој дрес кој гаѓици кој штуцни чорапи итн...
Филип Ивановски ми даде дрес да се пофалам ... :)
Aма врвот беше пред соблекувалната е тогаш грмеше многу јако !
Поздрав до сите до беа и Мобилизација сега за на 23ти
СКОПЈЕ СЛАВИ ВАРДАРЕ
--- надополнето: 13 мај 2012 во 23:53 ---
И Сајбер глеам ти си ги знаел тие девојките од Рекорд ...
Дај некако да стапам во контакт со нив ... хехе
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.043
Поени од реакции
2.713
Епа кога сте педери кога не кажувате дека сте нашле комбе, кој ви е крив што немате реферати од Кратово сега :P
Немој да лажеш.Вчера нели зборевме што како и ја ти реков дека нема да идам.Ама сабајлето ме пукна една јака еуфорија,откажав све што имав и отидов :)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Немој да лажеш.Вчера нели зборевме што како и ја ти реков дека нема да идам.Ама сабајлето ме пукна една јака еуфорија,откажав све што имав и отидов :)
Доста лажеш бе, затоа само ти не си фатил дрес во Кратово :P
Така беше признавам, фатено беше се уште од вчера, незнам како си се снашол денеска :)
Јебига, следен пат поинтензивно ќе се бара превоз :icon_mrgr:
Таман за следна сезона може и ќе научам да возам кола, па јас ќе ве носам по гостувања :icon_mrgr:
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
1.043
Поени од реакции
2.713
Доста лажеш бе, затоа само ти не си фатил дрес во Кратово :P
Така беше признавам, фатено беше се уште од вчера, незнам како си се снашол денеска :)
Јебига, следен пат поинтензивно ќе се бара превоз :icon_mrgr:
Таман за следна сезона може и ќе научам да возам кола, па јас ќе ве носам по гостувања :icon_mrgr:
Тоа дека 7ка сонував :) Хахахах
А за снаоѓање ништо тешко,ке дојдеше ке влезеше у комбе и готово.мислиш само 18 души дека бевме у комбето?И плус можеше за натаму со редовна линија а за назад со играчите(имаше и така што отидоа неколку )
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.451
Поени од реакции
68.694
Тоа дека 7ка сонував :) Хахахах
А за снаоѓање ништо тешко,ке дојдеше ке влезеше у комбе и готово.мислиш само 18 души дека бевме у комбето?И плус можеше за натаму со редовна линија а за назад со играчите(имаше и така што отидоа неколку )
Ја најголемата шанса ја испуштив, комшијата што ми е во управа на вардар ми кидна за секоунда, а сам беше во колата. Али рано ми текна на него...:icon_mrgr:

Јас и ти сме единиствени сезонава дрес што немаат фатено. Ќе го кандисам Огбона за последниве мечеви, мора да ја лапнам 24-ката некако :icon_mrgr:
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.677
Поени од реакции
5.925
Јас само да ве поздравам
Нека ни се множат титуливе, штета што не можеа сите што сакаа да дојдат поради немање превоз.
Ај отидов да одмарам ме утрепа на Редблек виното :D
--- надополнето: 14 мај 2012 во 00:14 ---
Ја најголемата шанса ја испуштив, комшијата што ми е во управа на вардар ми кидна за секоунда, а сам беше во колата. Али рано ми текна на него...:icon_mrgr:

Јас и ти сме единиствени сезонава дрес што немаат фатено. Ќе го кандисам Огбона за последниве мечеви, мора да ја лапнам 24-ката некако :icon_mrgr:
Абе и ја немам фатено дрес бе прегеска од радост заборавив да земам дрес а можев од кај Таневски да го земам кога се поздравив со него уште беше на него дресот :D
 

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.496
Поени од реакции
9.988
Ја најголемата шанса ја испуштив, комшијата што ми е во управа на вардар ми кидна за секоунда, а сам беше во колата. Али рано ми текна на него...:icon_mrgr:

Јас и ти сме единиствени сезонава дрес што немаат фатено. Ќе го кандисам Огбона за последниве мечеви, мора да ја лапнам 24-ката некако :icon_mrgr:
И јас бе немам дрес од играчиве :D можда ќе ни се посреќи и нас :D
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.215
Поени од реакции
4.094
Сега се прибирам,луд провод во Кратово:),почнавме првин со славење коа влеговме на терен,потоа славевме заедно на патарина,па после продуживме накај стадион и под јужната трибина беше делириум,а врвот беше на рекорд:pos:,ова ми беше едно од најлудите гостовања,пример за ултрас КОМИТИ 1987!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.332
Поени од реакции
27.891
Epa neka ni e cestito 6ta titula, drugo so da kazam se e kazano pogore, koj so prael, duri do pasenje treva rabotava stignala :D sve pijanici u pm :D
Доста бе си ги опијанил со виното, ти го пофалија ај ај :D

 

Kajgana Shop

На врв Bottom